Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

    Здравейте ! Искам да попитам някой дали знае какво може да тропа в пръта на волана на Fiat Punto 1.2 2002 г. Има система ТЕСИ на волана. Благодаря предварително.

    #2
    Re: Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

    shtackee написа:
    Здравейте ! Искам да попитам някой дали знае какво може да тропа в пръта на волана на Fiat Punto 1.2 2002 г. Има система ТЕСИ на волана. Благодаря предварително.
    Системана е CITY и няма оправия това тракане. Поне не съм чул да има някой да го е оправил.

    Коментар


      #3
      кола

      Трябва да видиш дали не е от зъбните кола в кутията на сити то или от самия прът
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Re: Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

        shtackee написа:
        Здравейте ! Искам да попитам някой дали знае какво може да тропа в пръта на волана на Fiat Punto 1.2 2002 г. Има система ТЕСИ на волана. Благодаря предварително.
        да няма бойлер на волана съжалявам не се здържах а по темата варянтите са няколко (за тези се сещам)разбита рейка (моя случай) разбити карета на кормилния прът или в моторчето има една муфа е с поизедени шлици на първите две е смяна или ремонт на муфата някой из форума беше писал че като я обурнеш на обратно се оправяло
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Re: Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

          Airfan написа:
          shtackee написа:
          Здравейте ! Искам да попитам някой дали знае какво може да тропа в пръта на волана на Fiat Punto 1.2 2002 г. Има система ТЕСИ на волана. Благодаря предварително.
          Системана е CITY и няма оправия това тракане. Поне не съм чул да има някой да го е оправил.
          И аз го имам това тракане е може да не е точно същото не знам точно от къде идва ама е някъде от към волана (по слух) :DAirfan, да разбирам, че ако не ми пречи т’ва тракане (на слуховият апарат :D ) мога да си карам така спокойно без да се притеснявам, че нещо може да ми се разглоби в ръцете, краката

          Коментар


            #6
            Re: Тропане в пръта на волана на Fiat Punto 1.2

            jory_hate написа:
            Airfan написа:
            shtackee написа:
            Здравейте ! Искам да попитам някой дали знае какво може да тропа в пръта на волана на Fiat Punto 1.2 2002 г. Има система ТЕСИ на волана. Благодаря предварително.
            Системана е CITY и няма оправия това тракане. Поне не съм чул да има някой да го е оправил.
            И аз го имам това тракане е може да не е точно същото не знам точно от къде идва ама е някъде от към волана (по слух) :DAirfan, да разбирам, че ако не ми пречи т’ва тракане (на слуховият апарат :D ) мога да си карам така спокойно без да се притеснявам, че нещо може да ми се разглоби в ръцете, краката
            Аз така правя, пък времето ще покаже...

            Коментар

            Working...
            X