Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Километраж и спидометър на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Километраж и спидометър на Браво

    днеска като запалих километража (дневния и общия) и спидометъра не работеха, уредите за температура за бензина и оборотомера си бачкат, къде да търся проблема?
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    Ами най-вероянто в жилото. Сменял съм обаче на Путно - беше доста лесно и без разглабяне на таблото, на Браво/Брава нямам идея.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      жило вероятно
      HONDA I-VTEC

      Коментар


        #4
        Аз също мисля че е жило.

        Коментар


          #5
          сега вечерта като излязох сичко си беше наред, скоростомер, дневен километраж, сичко си бачка супер
          ex Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            хмм...значи доста време работеше, но пак спря и то окончателно, кажете как най-лесно да стигна до това жило на Бравото и къде да разглобявам...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Показва ли ти поне километрите до този момент?
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                ами дневния и общия километраж не въртят (не са дигитални), стоят си на километрите от момента когато спря да работи, и спидометъра не помръдва, оборотомера, температурата и за бензина си бачкат
                ex Fiat Bravo GT

                Коментар


                  #9
                  погледни жилото!Може да е откачено,скъсано и т.н.Започни от там!
                  Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                  Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                  Коментар


                    #10
                    dudulia написа:
                    погледни жилото!Може да е откачено,скъсано и т.н.Започни от там!
                    мда това ясно ма въпроса ми беше как да подходя, трябва ли да се сваля таблото.., какво да разглобявам?
                    ex Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      #11
                      Иво,има една малка подробност. Въпреки, че дневния и общия километраж са аналогови, те са електрически. На скоро го установих, след като ми изгасна всичко което можеше да изгасне по таблото ( оборотомер, нивомер за гориво, температура, скоростомер и километражите) а колата си вървеше. При мен се оказа разхлабена и нагоряла в последствие букса на патрона за палене на колата. При теб нищо чудно и да има прекъсната верига вътре в таблото.
                      Настоящата - Ford Focus ST
                      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                      Франкенщайн - R.I.P.
                      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                      Коментар


                        #12
                        Korun написа:
                        Иво,има една малка подробност. Въпреки, че дневния и общия километраж са аналогови, те са електрически. На скоро го установих, след като ми изгасна всичко което можеше да изгасне по таблото ( оборотомер, нивомер за гориво, температура, скоростомер и километражите) а колата си вървеше. При мен се оказа разхлабена и нагоряла в последствие букса на патрона за палене на колата. При теб нищо чудно и да има прекъсната верига вътре в таблото.
                        тоест има ли жило или не, и ако има как да достигна до него..
                        ex Fiat Bravo GT

                        Коментар


                          #13
                          Аз моето не съм го свалял, но просто споделих какво установих. Просто да имаш предвид, от къде може също да изскочи проблема.А, за разглобяването - http://fiatboo.co.uk/photogal/guidepics/dashbulb%20.pdf
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            #14
                            ето

                            Колеги,престанете с тези глупости естествено,че няма никакво жило така че търсете проблема другаде!!!!!!

                            Коментар


                              #15
                              На моето Браво беше счупен червяка.Може и да е от датчика.п.с. Червяка с металното се продава, чисто ново е, купувано от Т&Н КарсЗа Браво 1.6
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X