Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно писовия ремък на Стило 1.9JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И още нещо е хубаво да се запомни . Например ако си на път и така ти притрака ,изгромули нещо , правиш преглед на пистовия ремък и ако се е закъсал направо го срежи и махни за да не го повлече ангренажния ремък и скъса и него . При това положение ще имаш възможност да се прибереш до най близкото населено място и потърсиш помощ . Важно е също да се знае че в тоя случай волана се върти с много голямо усилие когато си с малка скорост.Но това не ми пречеше да я закарам от къщи до майстора на 5 км разтояние.
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    Коментар


      #17
      При мен, днес се случи нещастието, хубаво че стана в града и се прибрах без да режа ремък! Демпферната шайба на полвина, ремъка също, ама надлъжно - на 50% мощност :D . Яд ме е, че като обслужвах Стилото всички косумативи смених както и някои нещица по ходовата част. Майстора отбеляза и демпфера, че може да сменим, но Аз не слушах.... От понеделник ще съм по доктори , само да избера кой ще бъде. От март ползваме Фиата, и сме доволни. Комбито има най- хубава возия , когато е с пълен багажник! При 160 - 180 км/ч. (но само за малко) по АМ, колата стои много стабилно на пътя.
      Fiat Stilo SW - 115cv 2002

      Коментар

      Working...
      X