Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете ми!Трябва ми донор за проба (дебитомер) Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете ми!Трябва ми донор за проба (дебитомер) Пловдив

    Здравейте колеги! По последни предположения колата ми не върви от дебитомера или температурния датчик на инжекциона (според последния майстор),вече става една година от както имам колата но все така няма необходимата мощност и ряз...ще съм ви крайно благодарен ако някой ми помогне...това си е живо накзание става въпрос за Фиат купе 2.0 20V 154 коня V.I.S.
    FIAT COUPE 2.0 20V VIS 154 к.с.

    #2
    Датчика на термостата, ще влияе на разхода , но не и на вървежа.Карай с разкачен дебитомер, ако тръгне повече - от него е.Ако тръгне по-зле, най-вероятно си работи.Иначе с кадърна диагностика се установява това.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Датчика на термостата, ще влияе на разхода , но не и на вървежа.Карай с разкачен дебитомер, ако тръгне повече - от него е.Ако тръгне по-зле, най-вероятно си работи.Иначе с кадърна диагностика се установява това.
      Ами доста народ се пробва да ми разгадае проблема но уви...и за сега уж последните предположения са това (дебитомер и температурен датчик на инжекциона)...а дали е от това проблема не се знае...действително се пробвахо доста хора да я вкарат в час...мистерия....или майстори в кавички... колега за проба с разкачен дебитомер само буксата ли е необходима да махна ?! Ако е така...още днес да пробвам...
      FIAT COUPE 2.0 20V VIS 154 к.с.

      Коментар


        #4
        А пробва ли да го почистиш тоя дебитомер?Каква ти е генерацията и в какво състояние е? Катализатор, гърнета, дупки ръжда?Въздушния филтър, кутията му, и заборника в какво състояние са? Нещо сцепено, скъсано, резонатора на място ли е?Съединителя как е? какво налягане прави бензиновата помпа? С какви свещи си, в какво състояне са?Нещо да свети на таблото?
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          S_BANKOV написа:
          А пробва ли да го почистиш тоя дебитомер?Каква ти е генерацията и в какво състояние е? Катализатор, гърнета, дупки ръжда?Въздушния филтър, кутията му, и заборника в какво състояние са? Нещо сцепено, скъсано, резонатора на място ли е?Съединителя как е? какво налягане прави бензиновата помпа? С какви свещи си, в какво състояне са?Нещо да свети на таблото?
          Такаааа... ами относно генерацията...оригинална е в добро състояние и ми е отстранен катализатора...филтри кутий сменени прегледано е уж всичко... съединителя е супер... налягането на горивото е супер,тук отварям скоба (заради големи майстори си смених и горивната помпа) то и аз съм си виновен но както и да е ... свещите са също сменени...абе драмата е пълна...надявам се с вас колеги да измислим нещо...че не се трае вече... та за проба на дебитомера достатъчно ли е само да разкъча буксата ?
          FIAT COUPE 2.0 20V VIS 154 к.с.

          Коментар


            #6
            Да, само разкачаш буксата.Ще запише грешка в компа, но после като я закачиш обратно няма да има проблем.Чистенето на дебитомер е цяло изкуство, проучи как, за да няма после купувам дебитомер
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Да, само разкачаш буксата.Ще запише грешка в компа, но после като я закачиш обратно няма да има проблем.Чистенето на дебитомер е цяло изкуство, проучи как, за да няма после купувам дебитомер
              Благодаря за инфото колега ! Да чувал съм има вероятност да се прецака...още днес ще го разкача и ще ви докладвам евентуално за резултати... :P
              FIAT COUPE 2.0 20V VIS 154 к.с.

              Коментар


                #8
                Фиат купе

                Колеги не знам дали си внушавам ама след като разкачих буксата на дебитомера ми се стори,че колата се държеше по-добре...качели не прекъсваше изобщо и ускоряваше по-плавно някакси...и все пак ми се струва,че няма да е лошо да сложа нечий друг за проба... ако някой има такъв или има идея от къде мога да намеря нека пише...благодаря предварително ! ! !
                FIAT COUPE 2.0 20V VIS 154 к.с.

                Коментар

                Working...
                X