Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Croma 2005-2008

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Croma 2005-2008

    Здравейте , колеги, бих искал да получа малко повече информация за този автомобил , трябва ми семейна кола вече с място за колички и т.н. та се спрях на тази кола. Какви са отзивите за нея , всички екстри по нея ли могат да се ползват(питам защото на ланча тесис половината неща не можеш да ги ползваш в бг.). Как са държи кромата, ремонти цени и всичко което може да ми е полезно.Благодаря предварително
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Дизел или бензин ?Окачването е Опелско, което може би е добра новина.С електрониката със сигурност ще има ядове.Да има 2-3 такива във форума и те нищо не са споделяли.Т.е. повече инфо в UK форума.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      дизел със сигурност. Ами ако колегите могат да кажат нещо повече за техните автомобили ще съм благодарен.
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        И аз да се включа към търсенето на мнения. Харесал съм си една крома комби 2.2 ама бензин. Нещо никакви мнения и коментари не намирам за този модел коли и незнам дали това е добро или лошо
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #5
          е хайде де, няма ли кой да сподели мнения?много постно Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

          Коментар


            #6
            Прекалено нови за достоверно инфо... Наи сигурния начин - Емо получава такава за служебно ползване и за няколко месеца получаваме менуал на български с снимки!!!!Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 СОРИ ЗА СПАМА.
            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

            Коментар


              #7
              Още колко теми трябват за новата Крома?
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                spark написа:
                Още колко теми трябват за новата Крома?
                би ли помогнал с темите за новата Крома, че нещо не ги намирам във форумченцето

                Коментар


                  #9
                  Теми за новата крома
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар

                  Working...
                  X