Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat croma -мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat croma -мнения

    Прерових форума но освен статиите за пускането на новата Croma и възхитата от нея други отзиви за нея не намерих,било то положителни или отрицателни .Пускам тази тема понеже този автомобил ми грабна окото но нямам никаква информация за него .Мисля че времето от както е излязла е достатъчно за собствениците на тези автомобили да дадат своето мнение за тях ,да споделят техните предимства и недостатъци .

    #2
    Май в форума са много малко колегите с крома.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      pecata написа:
      Май в форума са много малко колегите с крома.
      То въобще, кара ли някой такъв модел
      Fiat palio 1.7td

      Коментар


        #4
        betuk написа:
        pecata написа:
        Май в форума са много малко колегите с крома.
        То въобще, кара ли някой такъв модел
        А ми малко ни понамирисват още чорапките, за да караме такава кола
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Re: fiat croma -мнения

          bennik написа:
          Прерових форума но освен статиите за пускането на новата Croma и възхитата от нея други отзиви за нея не намерих,било то положителни или отрицателни .Пускам тази тема понеже този автомобил ми грабна окото но нямам никаква информация за него .Мисля че времето от както е излязла е достатъчно за собствениците на тези автомобили да дадат своето мнение за тях ,да споделят техните предимства и недостатъци .
          Здравейте!Колегата "bennik" общо-взето е задал въпросите ,който бих ви задал и аз.Очевидно няма отговор на конкретните въпроси.Колега "bennik" , дали вече се обзаведе с Крома-та?Ако да-разкажи за впечатленията от автомобила!

          Коментар

          Working...
          X