Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Перката на парното Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Перката на парното Брава

    Здравейте колеги от извесно време като включа парното и перката издава доста неприятен звук та въпроса ми е може ли някой да ми каже къде се намира тази перка за да я сменя благодаря


    Best Regards
    Fiat Brava 1.4 SX 12v

    #2
    ре

    Вентилатора на парното е от дясно.Сваля се много лесно,само го завърташ(като капак на бидон).Смазваш двете втулки на оста на мотора и си ти
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Сигурно са ти разбити втулките на моторчето или(ако си махнал филтъра за купето)нещо е паднало вътре.Моторчето се намира зад жабката и доколкото си спомням се фиксираше с една рапидка.Като я развиеш и махнеш откачаш захранващия куплунг и тогава завърташ корпуса на мотора(на около90градуса)и готово.Успех

      Коментар


        #4
        благодаря за отговорите а относно филтъра на купето аз нямам такъв под пласмасите има само дупка трябва ли да има кутия за филтър или просто се слага филтър там под пластмасите


        Best Regards
        Fiat Brava 1.4 SX 12v

        Коментар


          #5
          Филтъра ще видиш като отвориш капака на двигателя към купето от лявата страна е пластмасовата решетка през която влиза външния въздух развиваш няколкото болтчета и филтъра е там ,ако преди теб някой не го е махнал.

          Коментар

          Working...
          X