Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стило-изпукване-при старт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стило-изпукване-при старт

    Колеги , за 2ри път за 4-5 месеца като паля на студен двигател и не съм карал няколко дена колата, в гараж я държа, и включвам си задна, и при самото потегляне се чува едно силно изпукване еднократно, после няма проблеми, забелязал съм че почти винаги го има и след като съм карал в дъжд и като съм я вкарал мокра в колата и на следващия ден тръгвам на някъде?! От какво може да е, приемам го за нормално , може би дисковете нещо или спирачните апарати? но да питам все пак?

    #2
    При мен това се случва когато измия колата с шампоан и е остава в двора за ден-два. Накладките полепват за дисковете и когато се опитвам да потегля се чува подобен звук.

    Коментар


      #3
      Re: стило-изпукване-при старт

      milenskia написа:
      Колеги , за 2ри път за 4-5 месеца като паля на студен двигател и не съм карал няколко дена колата, в гараж я държа, и включвам си задна, и при самото потегляне се чува едно силно изпукване еднократно, после няма проблеми, забелязал съм че почти винаги го има и след като съм карал в дъжд и като съм я вкарал мокра в колата и на следващия ден тръгвам на някъде?! От какво може да е, приемам го за нормално , може би дисковете нещо или спирачните апарати? но да питам все пак?
      Провери си и шарнирите на предницата.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар

      Working...
      X