Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как се сваля капака на огледалото на браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как се сваля капака на огледалото на браво

    колеги как се сваля капачката на огледалото на браво трябва ли да се сваля цялото огледало от вратата и понеже незнам какво има вътре като я сваля да не изкочи някоя пружинка и после да немога да го събера ако някои има и схема на сваляне ще е полезно благодаря

    #2
    Re: как се сваля капака на огледалото на браво

    никои ли незнае

    Коментар


      #3
      Пита ли търсачката?Може да знае нещо по въпроса.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=61966#61966
      FIAT FORUM BULGARIA
      Ракията е над политиката

      Видео от Италфест 2011

      Коментар


        #4
        аз свалям цялото огледало, не е трудно, развиваш трите болта в основана му, после махаш пласмасовата капачка отвътре и откачаш кабелитеи го изваждаш
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          Re: как се сваля капака на огледалото на браво

          колега аз неискам да чупя огледалото защото наи вероятно по този метод това ще стане искам да изпадне с целия механизам от капачката за да го боядисам както си трябва

          Коментар


            #6
            Re: как се сваля капака на огледалото на браво

            mehanoveca написа:
            колега аз неискам да чупя огледалото защото наи вероятно по този метод това ще стане искам да изпадне с целия механизам от капачката за да го боядисам както си трябва
            Хубаво ти каза човека, ама не четеш. Три болта са в основата (кръглото, от долу гледай, под огледалото). После развиваш и двата болта отдолу които са на самата коруба. Откачаш кабелите от вътре (мисля че бяха на букса), вадиш механизма с огледалото, и в ръцете ти остава само корубата, която искаш да боядисаш.Ето на тази снимка се виждат болтовете от долу http://www.album.bg/busho_101/images/28279479/Успех.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар

            Working...
            X