Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОБЛЕМ С ОБОРОТИТЕ НА ФИАТ БРАВА 1,6 16В

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОБЛЕМ С ОБОРОТИТЕ НА ФИАТ БРАВА 1,6 16В

    Колеги имам голям проблем както карам изведнъж ми прихалцва колата падат оборотите и светва чека но за момент и после се оправя,закарах я днес в сервиза на бош Пловдив а от там ми казаха че колата върви МОЛЯ помогнете ми какъв може да е проблема според вас

    #2
    колега стъпково моторче
    ГРИЖА СЕ ЗА ФИАТА

    Коментар


      #3
      не е то, смених го

      Коментар


        #4
        хм...

        диагностиката ще си каже думата..
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Re: хм...

          днес я закарах в сервиза на вош и ми казаха че колата равоти,оставих я там да я пробват утре цял ден, дано открят какъв е провлема, според вас какво може да е

          Коментар


            #6
            Щом светва чека в движение, най-добрия вариант е едно кръгче с лаптопа и FES и като светне ще се види какво.
            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

            Коментар


              #7
              veselin10 написа:
              Щом светва чека в движение, най-добрия вариант е едно кръгче с лаптопа и FES и като светне ще се види какво.
              +1 Те и да я закачат без да ти направи магарията нищо няма да покаже.Най-добрия вариант е както каза колегата с лаптопа и в движение.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                Взех си я днес момчето каза че нищо и няма, колата върви единственото нещо което са открли вили грешки,сега върви утре ще рътувам до Ст Загора и ще видя дали ще направи пак тези проблеми

                Коментар


                  #9
                  В този случай щом ще пътуваш е хубаво да закачиш лаптопа и да караш така,ако направи пак същата работа веднага ще излезе на компа какво се случва.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    нямам програма за диагностика

                    Коментар


                      #11
                      beni написа:
                      Взех си я днес момчето каза че нищо и няма, колата върви единственото нещо което са открли вили грешки,сега върви утре ще рътувам до Ст Загора и ще видя дали ще направи пак тези проблеми
                      А какви са тия грешки и какво ги е причинило?
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар

                      Working...
                      X