Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

предна седалка не се мести.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    предна седалка не се мести.

    лявата ми седалка се прецака.неможе да се свива напред.тоест ръчката която е отстрани за да влезе човек отзад спря да функционира.какво се прави в такива случаи.мерси
    Bravo 1.9 TD/100

    #2
    dvrender написа:
    лявата ми седалка се прецака.неможе да се свива напред.тоест ръчката която е отстрани за да влезе човек отзад спря да функционира.какво се прави в такива случаи.мерси
    Оправя се!! Или не сядаш отзад! Обикновенно преди да задам въпрос се опитвам да разбера колкото може повече по проблема и гледам да дам максимално много информация за да помогна на тези които искат да ми помогнат! Как е спряла да функционира тази дръжка счупи ли се хлътна ли падна ли какво? Разглобява ли я да видиш? Дай малко повече инфо!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      не се е счупила и не е хлътнала.просто спря да работи нищо конкретно.не съм я разглобявал защото незнам как.Аз съм пилот на фиат не съм механик)))).на някои може да им се струва просто но аз не се занимавам с тези нещаи и уважавам хората които умеят.мерси
      Bravo 1.9 TD/100

      Коментар


        #4
        Значи колега, при мене имаше същия проблем. Аз го решавах ей така. С лявата ръка упражнявах натиск по посока на горната стрелка дето съм нарисувал, а с дясната рязко вдигах ръчката и си се отваряше. Изглежда с течение на времето се разместват разните му жила и джунджурийки и престава да работи хубаво. Пробвай го това, и дано е същото...
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Uneek от къде купи този подлакътник на снимката ?! И как се закрепя ?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Аха видях :http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...%F2%ED%E8%EAА някой да знае от кой магазин в София мога да си купя такъв!?Извинявам се за Офф-а!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              Re: предна седалка не се мести.

              dvrender написа:
              лявата ми седалка се прецака.неможе да се свива напред.тоест ръчката която е отстрани за да влезе човек отзад спря да функционира.какво се прави в такива случаи.мерси
              Кажи ми електронна поща да ти пратя един файл,дано ти помогне да си решиш проблема.

              Коментар


                #8
                Я го сложи тук файла, че и аз имам същия проблем.
                Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
                Преди: Браво 1,6 16в SX

                Коментар


                  #9
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    #10
                    Мерси много, в най-скоро време ще я разглобя седалката :D
                    Сега: Пунто 1,7 ТД ЕЛХ
                    Преди: Браво 1,6 16в SX

                    Коментар


                      #11
                      и аз имах същия проблем - оправя се като се извади седалката има една пружина отдолу която се къса и седалката спира да се мести когато някои иска да седне отзад... скъсяваш пружината, закачаш я пак и сичко е 6 приготви се само за 1 час нерви - на мене толкова ми отне а сега пък ми се прецака местенето на седалката напред назад в нормално положение...т.е. пак ще я вадя май май

                      Коментар


                        #12
                        AvataR написа:
                        и аз имах същия проблем - оправя се като се извади седалката има една пружина отдолу която се къса и седалката спира да се мести когато някои иска да седне отзад... скъсяваш пружината, закачаш я пак и сичко е 6 приготви се само за 1 час нерви - на мене толкова ми отне а сега пък ми се прецака местенето на седалката напред назад в нормално положение...т.е. пак ще я вадя май май
                        искаш да кажеш че трябва да сваля цялата седалка от болтовете отдолу ли?
                        Bravo 1.9 TD/100

                        Коментар


                          #13
                          dvrender написа:
                          искаш да кажеш че трябва да сваля цялата седалка от болтовете отдолу ли?
                          да ама не се шашкай - не е чак такава философия - те са 4 болта мисля че, а самия механизъм беше под единия от пластмасовите капаци дето е на сгъвката на самата седалка - там където се съединяват облегалката и долната част.. не обърнах внимание но предполагам че и при тебе беше дясната щото всеки оттам се качва и слиза и то много ясно че рано или късно нещо се прецаква

                          Коментар

                          Working...
                          X