Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една молба от един руснак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една молба от един руснак

    Момчето дето търсеше песничките на братя Аргирови ги получи и понеже му дадох линка на форума то той ме помоли за следното :Приветствую еще раз! Во-первых, да, телевизор сделал - сам удивляюсь как проморгал такой простой дефект. Во-вторых. спасибо за линки на братьев Аргировых - уже качаю. И в третьих - Да мы с вами дважды коллеги! Не только по телевизорам, но и по автомобилям. Я тоже фиато-маньяк! У меня был Tipo_1.9TDs, Tempra_1.4carb, Tempra_SW_1.6_ie и сейчас наконец Tempra_SW_2.0_4WD Вот такие бывают совпадения в жизни и интернете Кстати, как у вас на фиато-форуме, нет ли у кого документации по трансмиссии Tempra 4WD ( или Lancia Dedra Integrale) - ато у меня там есть кое-какие проблемы с полным приводом... Дмитрий Предолагам че сте разбрали че търси документация за трансмисията на Темпра или Ланчия Дедра
    Фиат Панда 1.2 2006година
    Синджира си идва ,а козата я няма...

    #2
    Re: Една молба от един руснак

    Имам една книга на ПДФ формат за Типо/Темпра ако иска да я прегледа 16 МБ е на англиийски език
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    Коментар


      #3
      Re: Една молба от един руснак

      Fiat 127 написа:
      Имам една книга на ПДФ формат за Тито/Темпра ако иска да я прегледа 16 МБ е на англиийски език
      Има я на руски в нашия форум бре! http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=8694
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Машшала момчета :D Пратих му линка. Благодаря ви.
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар

        Working...
        X