Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампа в Жабката На пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампа в Жабката На пунто мк2

    здравей те!искам да попитам това пунто дали има лампа в жабката,изгоряла е крушката или по принцип това пунто няма лампаSmileблагодаря

    #2
    Моето няма ...

    Коментар


      #3
      ясно голяма кола без лампа в жабката:Д

      Коментар


        #4
        Не знам какво толкова ще търсиш в жабката докато е тъмно, но това според мен са бели кахъри, а и винаги можеш да си пуснеш едно кабелче с лампичка там. Колата наистина е "ГОЛЯМА" аз съм предоволен !!!

        Коментар


          #5
          Е да и аз съм доволен,а кабелче не мисля да пускам

          Коментар


            #6
            emo_pz написа:
            Е да и аз съм доволен,а кабелче не мисля да пускам
            а може би имаш и ти трябва само плафончето и бутончето
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              хахах е нали видях няма,като отвориш жабката от дясно има едно капаче и вътре има дупка,но не виждам да има кабели,според вас за какво е това капаче

              Коментар


                #8
                Това капаче с дупка под него , ти е точно заготовка за плафона , демек намираш си плафонче , бутонче , крушка и пускаш едно кабелче.

                Коментар


                  #9
                  Кабел трябва да има? Сигурно е заврян нагоре по жабката
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    :D :D :D Голям мерак имах и аз да сложа плафон в жабката,все пак нещо да свети.Аз съм с браво и имах само тази пластмаса, която прикрива дупката за плафона.Кабел 100% трябва да имаш,разбира се,ако някой не го е откъснал или там някаква си друга причина.Трябва ти кажа,че има голям ефект от плафона :D :D :D .(особено при Браво).За мен най-добрия вариант е лента и я слагаш от горната страна.Мушни си главата под жабката(там където се возиш са ти краката) и огледай добре,трябва да го има.

                    Коментар


                      #11
                      защо да има най голям ефект особено при браво само това не разбрах,а иначе огледах покрай жабката не можах да вида кабел.някъде в дупката под капака ли трябва да е или някъде другаде

                      Коментар


                        #12
                        И моя Фиф няма кабел никъде,залягах доста и само има място за плафона
                        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                        Коментар

                        Working...
                        X