Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със скоростите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Re: Проблем със скоростите

    muns61 написа:
    dimaldim написа:
    Здравейте, колеги! Имам огромен проблем със скоростите. Да се разбира също, че докато е студена колата нямам никакви проблеми! Благодаря.
    За това ставаше реч. При некоректно дадено условие на задачата, пишем напразно.
    Баце митко още от началото започна със неправилното изразяване . Разликата му е била изразена във запален двигател и изключен двигател , а не топла или студена .... още на 2ра страница го попитах каде му отделя педала. На изключен двигател няма да ги има тия проблеми с изхъркването .
    Fiat Bravo 103 1996

    Коментар


      #62
      Re: Проблем със скоростите

      dimitrof9009 написа:
      muns61 написа:
      dimaldim написа:
      Здравейте, колеги! Имам огромен проблем със скоростите. Да се разбира също, че докато е студена колата нямам никакви проблеми! Благодаря.
      За това ставаше реч. При некоректно дадено условие на задачата, пишем напразно.
      Баце митко още от началото започна със неправилното изразяване . Разликата му е била изразена във запален двигател и изключен двигател , а не топла или студена .... още на 2ра страница го попитах каде му отделя педала. На изключен двигател няма да ги има тия проблеми с изхъркването .
      Или аз съм тъп или вие не сте ме разбрали, никъде не съм споменавал изключен и включен двигател, а СТУДЕН и ТОПЪЛ(т.е. да ме разбирате, че двигателя е работел), на изключен двигател съм споменал още в началото по-надолу, че си ми влизаха без проблем, даже и ти си го знаеш! Айде модераторите да заключат темата, че стана дълга и широка!!
      Lancia Lybra '00 1.8 140hp

      Видеорегистратори

      Коментар


        #63
        Колегата се е оправил, а сега аз на мене що ми се прееба нещо първа последните 3-4 седмици, до сега немаше дерт ся нещо взе да се ебава и чат пат неще да включи, ся топла или студена кола не мога да кажа, кат чили на топла е по често, тряя да ръгна втора и тогава първа за да влезе. Съединителя си е мазе мек и си отделя добре уж, ама за всеки случаи днес го натегнах мъничко 3-4 врътки да не би да е от него но промяна няма. Още нещо което направих понеже имах едно виене в кутията при пълен завои смених маслото днес и виенето маи изчезна, казвам "маи" щото не съм карал колата повече време, само след смяната я завъртях на един паркинг и виене немаше грам. Първа си влизаше ама тя и преди така 5 пъти влезе 1 не? Под кой вол да търся ся телето че нещо взе да ми писва, пък и кат видях и некои течове на разни видове течности под колата и направоо........ Искам да кажа и че тва с първата се случи след едно ходене до София и кат се върнах в Пловдив на светофарите ми напраи тва впечатление, явно на повече от 1о км не тряя се кара
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #64
          Нищо некоректно няма във въпроса на колегата. Жилото има гумено уплътнение, което от жегата омеква, и по този начин проблема се задълбочава. При студена кола - горе-долу е добре, като загрее, първа и задна ги няма. Ако не се обърне внимание, това уплътнение се разкъсва и пада, и вече наистина температурата няма значение.

          Коментар


            #65
            Колеги, и аз да помоля за малко помощ. Колата е Фиат Палио уикенд 1,2 98г. Преди няколко дена започна да не може да вкарва 5-та или задна (от 1-ва до 4-та няма никакви проблеми), понеже все бях на работа и не ми се занимаваше онзи ден махнах кожуха на скоростния лост, забелязах, че една бяла пластмаса (май се казва основа на скоростния лост) беше все едно счупена отпред където има един цилиндър. Та този цилиндър като включвах задна или пета се повдигаше в левия край. Задържах го ръка и опитах да вкарам задна, влизаше, пета и тя влизаше. Та въпроса ми е дали е само от тази скапана пластмаса или може да има нещо друго, и ако е само от тази пластмаса дали се сменя лесно (защото забелязах че се държа май само на 4-5 болта). Благодаря ви предварително
            вземете си сложете нови зимни гуми, че почнахте много да се хлъзгате май?? :P
            Fiat Palio Weekend 1.2 98г.

            Коментар


              #66
              just_y написа:
              Колеги, и аз да помоля за малко помощ. Колата е Фиат Палио уикенд 1,2 98г. Преди няколко дена започна да не може да вкарва 5-та или задна (от 1-ва до 4-та няма никакви проблеми), понеже все бях на работа и не ми се занимаваше онзи ден махнах кожуха на скоростния лост, забелязах, че една бяла пластмаса (май се казва основа на скоростния лост) беше все едно счупена отпред където има един цилиндър. Та този цилиндър като включвах задна или пета се повдигаше в левия край. Задържах го ръка и опитах да вкарам задна, влизаше, пета и тя влизаше. Та въпроса ми е дали е само от тази скапана пластмаса или може да има нещо друго, и ако е само от тази пластмаса дали се сменя лесно (защото забелязах че се държа май само на 4-5 болта). Благодаря ви предварително
              По описанието ти, съдя че си открил проблема, остава да смениш пластмасата. Около 30 -тина лева струва, не е скъпа. Сменяй я преди да се е наложило да дърпаш жилата на ръка :D
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #67
                Dido_Lyubenov написа:
                just_y написа:
                Колеги, и аз да помоля за малко помощ. Колата е Фиат Палио уикенд 1,2 98г. Преди няколко дена започна да не може да вкарва 5-та или задна (от 1-ва до 4-та няма никакви проблеми), понеже все бях на работа и не ми се занимаваше онзи ден махнах кожуха на скоростния лост, забелязах, че една бяла пластмаса (май се казва основа на скоростния лост) беше все едно счупена отпред където има един цилиндър. Та този цилиндър като включвах задна или пета се повдигаше в левия край. Задържах го ръка и опитах да вкарам задна, влизаше, пета и тя влизаше. Та въпроса ми е дали е само от тази скапана пластмаса или може да има нещо друго, и ако е само от тази пластмаса дали се сменя лесно (защото забелязах че се държа май само на 4-5 болта). Благодаря ви предварително
                По описанието ти, съдя че си открил проблема, остава да смениш пластмасата. Около 30 -тина лева струва, не е скъпа. Сменяй я преди да се е наложило да дърпаш жилата на ръка :D
                Да де ама се чудя дали е само от нея принципно... и другото дали се сменя лесно.... че аман вече от майстори....
                вземете си сложете нови зимни гуми, че почнахте много да се хлъзгате май?? :P
                Fiat Palio Weekend 1.2 98г.

                Коментар


                  #68
                  Хвърляй се във филма смело,няма страшно.
                  Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                  Коментар


                    #69
                    Оправих колата... искам да споделя, че все едно не е моята... като я взех имах чувството, че карам абсолютно различна кола.. скоростите едни плавни, супер кеф е в момента....
                    вземете си сложете нови зимни гуми, че почнахте много да се хлъзгате май?? :P
                    Fiat Palio Weekend 1.2 98г.

                    Коментар

                    Working...
                    X