Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

километраж Фиат Браво 99г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    километраж Фиат Браво 99г.

    колеги днес исках да сложа километраж от Фиат брава понеже е по готин но срешнах греда колата ми е Фиат Браво 99г. 1.6 103 коня с дисплей ми е километража и пробвах днес да слойа километраж от Фиат Брава пак с дисплей и греда моя е с 2 букси и са некви малки а бравата е с 3 букси пак колата е 99г. поне така каза продавача та питането ми е имали опция да сложа такъв километраж и как става далаверата без да се пипа инсталацията да се преправя?Благодаря предварително!!!
    като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

    #2
    Re: километраж Фиат Браво 99г.

    zelenilkata написа:
    колеги днес исках да сложа километраж от Фиат брава понеже е по готин но срешнах греда колата ми е Фиат Браво 99г. 1.6 103 коня с дисплей ми е километража и пробвах днес да слойа километраж от Фиат Брава пак с дисплей и греда моя е с 2 букси и са некви малки а бравата е с 3 букси пак колата е 99г. поне така каза продавача та питането ми е имали опция да сложа такъв километраж и как става далаверата без да се пипа инсталацията да се преправя?Благодаря предварително!!!
    poneje pisha ot telefona i neka buda izvinen nqmam bg na nego ta pitaneto mi e tolkova li nqma hora ot tozi forum deto sa pravili taq intervenciq daite suvet kak stava vijdal sum takiva bravota s kilometraj na brava ili na marea oshte vednuj sori za latinicata
    като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

    Коментар


      #3
      Кире, в събота или неделя ако си на работе или си свободен обади се и ще го погледна, има нещо нередно в цялата работа, заменяеми са 100% съм сигурен
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар

      Working...
      X