Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колата не пали

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колата не пали

    Колата има ток в акумулатора и вчера въртеше на стартер но много трудно днес опитах да запаля и изобщо не иска да завърти казаха ми че може би е нещо с контактния ключ помогнете?

    #2
    Дай малко повече инфо какво точно се случва ? Като дадеш на стартер, чува ли се нещо, какво е поведението на лампичките по таблото ... , каква е колата ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Пробвай на бутане ако запали, най вероятно е стартера.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        хм..

        зареди го..и продваи да видиш дали ще върти
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          Re: колата не пали

          shefa_nuti написа:
          Колата има ток в акумулатора и вчера въртеше на стартер но много трудно днес опитах да запаля и изобщо не иска да завърти казаха ми че може би е нещо с контактния ключ помогнете?
          И на теб ще кажа - направи съчинение по картинка, с излагане на всички факти и обстоятелства. Така който иска, по-лесно ще те ориентира. Повечето, които са в час, не им се занимава да ти задават 100 въпроса, докато стане ясно кое и как. Всеки си цени времето, а може и да го мързи да пише.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            Хора неволята ме стегна и си разглобих половината кола и се оказа стартера благодаря и извинявайте

            Коментар

            Working...
            X