Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лагерче маншон полуоска 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    лагерче маншон полуоска 1.6

    някой дали знае кой е размера на лагерчето на брава 1.6 с металните колекори ? http://axm-auto.com/index2.php?brand...=30&subcat=126 тук има два размера ф24,5 и ф23, предполагам единия размер е може би за модела с пластмасовия колектор ? става въпрос за маншона на вътрешното каре

    #2
    Най-добре си премери полуоската с шублер,че иначе е труден за хващане тоя размер. При двете ни коли съм ги сменявал именно измерени с шублер.
    Фиат Крома 1.9 16v+
    Фиат Браво 1.6 16v
    Фиат Мареа 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Re: лагерче маншон полуоска 1.6

      nedialk00 написа:
      някой дали знае кой е размера на лагерчето на брава 1.6 с металните колекори ? http://axm-auto.com/index2.php?brand...=30&subcat=126 тук има два размера ф24,5 и ф23, предполагам единия размер е може би за модела с пластмасовия колектор ? става въпрос за маншона на вътрешното каре
      24.5 е твоя лагер. Мисля че няма значение с какви колектори. 23мм. може би е за 1.4 двигател. Аз съм с Мареа 1.6 и при мен е 24.5 Най-добре премери с шублер както каза колегата по-горе.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Да мери с шублер, но трябва на свалена полуоска...На мен ми се еб@ мамата да го извадя тоя лагер И в крайна сметка дадох на майстор да го прави, щото ми се изкриви скобата, а и нямах подходящ дорник да набия новият.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #5
          24.5 го измерих аз, 3-4 см преди самия лагер а по-напред при външното каре е 23мм полуоската, а някой може ли да сподели впечтления от марките лагерчета, които се предлагат на пазара, на коя фирма да си взема

          Коментар


            #6
            Ако вземаш комплект с маншона търси на GKN.малко е скъпичак около 30 и няколко лева,но си струва.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар

            Working...
            X