Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Скоростна кутия на "Мултипла"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Скоростна кутия на "Мултипла"

    Може ли да сложа скоростна кутия от "Брава " 1,6 на "Мултипла" 1,6 ? Или евентуално от друг на "Мултипла" ?!

    #2
    Ако не се лъжа разликата е само горе ,където се захващат жилата за скоростите.Всичко останало е едно и също.Трябва да гледаш от какъв мотор точно слагаш,за да е със същото предавателно число.Аз преди като сменях така ми набутаха дизелови скорости (голяма мъка).Успех и гледай добре какво взимаш.Най добре търси от мултипла-има вече доста.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора. А каква е нормалната цена, че ми обявиха цени от 200 до 600 лв. И още нещо , след като БРАВАта е по лека , какво рискувам с разликата в предавателните числа

      Коментар


        #4
        Според мен за 300-350лв. трябва да си намериш читава кутия. Иначе не мисля че разликата в теглото на двата автомобила има особено отношение към предавателните числа на зъбчатките....
        Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
        Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

        Коментар


          #5
          Re: Скоростна кутия на "Мултипла"

          novak-1 написа:
          Може ли да сложа скоростна кутия от "Брава " 1,6 на "Мултипла" 1,6 ? Или евентуално от друг на "Мултипла" ?!
          Верния отговор е че можеш да сложиш от Брава, Браво и Марея, мисля че нямат никаква разлика, само гледай да е същите коне като твоята Мултипла.ПРосто ги сравни двете кутии на външен вид и ще се увериш.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Благодаря за ценната помощ. Имам още един въпрос .Пружините /предни/ на дизела и на бензина само по твърдоста ли се различават?

            Коментар

            Working...
            X