Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кражба на бензин през гърловината на резервоара???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кражба на бензин през гърловината на резервоара???

    Здравейте колеги, днес мога да се оплача с източен резервоар с бензин. Тази нощ, някакви копеленца са свършили белята. Слава богу, не са ме ощетили много, но за съжаление са оставили "следи" по боята на калника и капачето... Капачката на резервоара е без ключ, заключва се само капачето (това мисля е стандартно за всички мареи). По следите съдя, че източването е станало през гърловината. Малко съм учуден, защото до колкото знам, източването от там би трябвало да бъде доста трудно. Някой има ли повече информация по този въпрос? И още един въпрос - дали има смисъл да слагам капачка с ключ?
    Fiat Marea 1.8 16V ELX

    #2
    Както виждаш, не е невъзможно. Ако караш на бензин, лепни си триъгълниче ГАЗ. Обикновено не се занимават с такива коли.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      да .. и полицаите да го уплющът за липса на документи за газовата ...
      тише едешь - хрен приедешь!
      2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
      http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

      Коментар


        #4
        denq написа:
        да .. и полицаите да го уплющът за липса на документи за газовата ...
        Една вечер ни спряха полицаи с един приятел с " голфо " и той имаше газово,но нямаше триъгълник полицаите гледаха документи тва онова,но не забелязаха че има газова уредба а няма документи за нея..
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          #5
          е еи , ако ми нека намерят газовата пак тогава да ти търсят документи )триъгалника нищо не значи
          Power Under Pressure

          Коментар


            #6
            И от там става с гъвкав маркуч, сръчни пръсти и круша за помпене.
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              едно време на москвичът се отвърташе отдолу една пропка и бензина изтича целия!резервоара на дъното на багажника и така ...после подобен номер но вече на западнячки - дупчеха резевоара и така, а иначе с дълга пръчка или отверка се повдига клапата на гърловината и точиш на воля с маркучаааа
              ...хладилник, карам хладилник...

              Коментар


                #8
                WhitePower написа:
                е еи , ако ми нека намерят газовата пак тогава да ти търсят документи )триъгалника нищо не значи
                Полицаите не са технически лица. Няма да тръгнат да ти търсят газовата. Видят ли триъгълник, почват да питат за документи. Нямаш документи - глоба. Нямаш газова - да не си си слагал лепенка. Триъгълника е изискване на закона и наред с него трябва да има всичко съпътстващо, както и причина за слагането.По тая логика мога да налепя по колата големи букви "ПОЛИЦИЯ/ПОЖАРНА/ЛИНЕЙКА/СТРИЙТРЕЙСЪР" и да им втривам на куките, че нищо не значи
                тише едешь - хрен приедешь!
                2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
                http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

                Коментар


                  #9
                  Абе те решат ли крадците да те точат ще го сторят и лепенка за радиоактивност да туриш, същото важи и за куките де..
                  Fiat Punto 1,7 td
                  Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

                  Коментар


                    #10
                    denq написа:
                    По тая логика мога да налепя по колата големи букви "ПОЛИЦИЯ/ПОЖАРНА/ЛИНЕЙКА/СТРИЙТРЕЙСЪР" и да им втривам на куките, че нищо не значи
                    Не е баш така. Надписите полиция, линейка и пожарна са под друг закон както и всички отличителни знаци на държавни агенции. Макар, че съм виждал доволно бивши полицейски лади на които им е махнат надписа полиция но боята под него е в доста доста по-добро състояние от останалата и съвсем отчетливо си личи какво пише, но никой нищо не може да ти каже. А за надписа "рацер" може да си го слагаш колкото поискаш стига да е в определени норми щото ако покрива определен процент от боята трябва да се регистрира това в КАТ същото мосля вачи ако покрива и стъклата. Мисля, че за рекламните автомобили е същото (тези облепените с големи реклани банери).И за да не съм ОФТОПИК ще кажа, че още по-големите грубияните гепат от новите коли с кирка. Чудите се как ли? Ами слагат я отдолу и повдига колата точно където е резервоара той понеже е пласмасов се пука и готово. Движението е подобно на отваряне на шахта от чистота. ама да не даваме повече акъл на джамбазите мамисата им !!!
                    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                    182A4.000 IAW49F
                    LPG - Lovato EasyFast
                    ----------------------------
                    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                    Коментар


                      #11
                      Ewing написа:
                      denq написа:
                      По тая логика мога да налепя по колата големи букви "ПОЛИЦИЯ/ПОЖАРНА/ЛИНЕЙКА/СТРИЙТРЕЙСЪР" и да им втривам на куките, че нищо не значи
                      Не е баш така. Надписите полиция, линейка и пожарна са под друг закон както и всички отличителни знаци на държавни агенции. Макар, че съм виждал доволно бивши полицейски лади на които им е махнат надписа полиция но боята под него е в доста доста по-добро състояние от останалата и съвсем отчетливо си личи какво пише, но никой нищо не може да ти каже. А за надписа "рацер" може да си го слагаш колкото поискаш стига да е в определени норми щото ако покрива определен процент от боята трябва да се регистрира това в КАТ същото мосля вачи ако покрива и стъклата. Мисля, че за рекламните автомобили е същото (тези облепените с големи реклани банери).И за да не съм ОФТОПИК ще кажа, че още по-големите грубияните гепат от новите коли с кирка. Чудите се как ли? Ами слагат я отдолу и повдига колата точно където е резервоара той понеже е пласмасов се пука и готово. Движението е подобно на отваряне на шахта от чистота. ама да не даваме повече акъл на джамбазите мамисата им !!!
                      Това с кирката го направиха на един приятел преди 20год.
                      Palio Weekend 1.7 TD

                      Коментар


                        #12
                        ами кирката сега и преди 20 години работи по един и същи начин
                        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                        Коментар

                        Working...
                        X