Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шлайф-полир паста - препоръчайте марка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шлайф-полир паста - препоръчайте марка?

    Така преди седмица си купих ето тези джанти Rays Engineering - Evolution 2 ---> МНОГО ЯКИ!!! :D :D :D :D ... та да си дойдем на въпроса - като си мине по реда оправянето на ръба с пила и 4-те вида шкурка, иде ред на пастата, но не знам каква да използвам. Някой който го е правил да насочи към дадена пробвана марка. (моля да пишат колеги които са го правили това, а не чули не дочули от някъде)
    93' BMW E36 M40B16 - "калпазанин по пътя"
    00' Fiat Bravo JTD 105 SX "SS.Steel/Trofeo" - Ръмжи и бега! (вече на бащата)
    * * * * * * * * * * * * * *
    Стигат ли ти парите, значи не ти стига въображението!!

    #2
    Каквато намериш по магазините-ситна. едра. гои-мои.. за алумин за неръждавейка сяква става.п.п. 15 год. бачкам с неръждавейка и съм с полирани джанти. п.п. Ребрата само челно ли ще ги полирваш?
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      п.п. Ребрата само челно ли ще ги полирваш?
      Ами те са разглобяеми колега борда се отделя, ребрата с главината са отдело и задния обръч също е отделно и аз сега съм ги разглобил и ще полирам само борда , а пък ребрата с главината и задния обръч там ще ги боядисвам. А до сега четох за пастата Гои и днес шлайфистите ми подметнаха,че във фирмата имало от нея.... ако мога да взема, с нея ще е .... все пак АВАНТА!!!
      93' BMW E36 M40B16 - "калпазанин по пътя"
      00' Fiat Bravo JTD 105 SX "SS.Steel/Trofeo" - Ръмжи и бега! (вече на бащата)
      * * * * * * * * * * * * * *
      Стигат ли ти парите, значи не ти стига въображението!!

      Коментар

      Working...
      X