Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лошо ли е сменянето на скорост без съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много е хубаво да караш без съединител , препоръчвам го на всички. Така всички майстори ще имат пари и прехрана в тая криза Не искам да звучи заяждащо ама такива въпроси са меко казано глупави и се задават от хора които нямат шофьорска книжка....
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #17
      .... и са отраснали с повече рейсърски филми.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        Alex_RT написа:
        Много е хубаво да караш без съединител , препоръчвам го на всички. Така всички майстори ще имат пари и прехрана в тая криза Не искам да звучи заяждащо ама такива въпроси са меко казано глупави и се задават от хора които нямат шофьорска книжка....
        И защо да е глупав въпроса?Не всеки е специалист по устройство на с. кутии.
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #19
          infineon написа:
          Alex_RT написа:
          Много е хубаво да караш без съединител , препоръчвам го на всички. Така всички майстори ще имат пари и прехрана в тая криза Не искам да звучи заяждащо ама такива въпроси са меко казано глупави и се задават от хора които нямат шофьорска книжка....
          И защо да е глупав въпроса?Не всеки е специалист по устройство на с. кутии.
          Никой не ти обяснява защо въглените в печката се разбъркват с ръжен, нали? :D
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #20
            muns61 написа:
            Никой не ти обяснява защо въглените в печката се разбъркват с ръжен, нали? :D
            Но на теория можеш и с гола ръка
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              Не е лошо, глупаво е.
              Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #22
                Не е лошо да умееш да го правиш ... случват се инциденти, късат се жила, заминават помпи, обаче да го правиш при изправен съединител е ... ненужно и вредно.
                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                Коментар


                  #23
                  Аз винаги изключвам от скорост без употребата на съединител,на Ладата го правех,правя го и на Бравото,но това е много по-различно от смяна на предавки без съединител.
                  FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                  Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                  Коментар


                    #24
                    Аз пък винаги паля байр надолу, защо да ползвам стартера, тя и така си пали, ама прехвърля тук там по един зъб.Но съм решил проблема един път паля напред а друг път назад, че да върна центровката.............Хората щом са сложили цял съединител-ползвайте го ДЕ, иначе ще ви излезе солено.
                    Fiat Punto 1,7 td
                    Skoda Octavia 2 1.9 PD DSG

                    Коментар


                      #25
                      jeniro написа:
                      Но съм решил проблема един път паля напред а друг път назад, че да върна центровката
                      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                      Коментар


                        #26
                        То ако е добре да се превключват скоростите без съединител производителя няма и да го сложи то по тая логика аз и без ръце мога да карам ама са ми сложили волан

                        Коментар


                          #27
                          Да му бяха турили един фрайлауф. На вартбурга ставаше номера за надолу без проблем ако не се дава газ, за нагоре трябва да се позасилиш махаш крака от газта да паднат оборотите и тогава вкарваш.Иначе аз на крастовище винаги изключвам, държа си ръката на лоста и подавам леко газ точно когато спра да давам лоста мръдва лесно и изключва.
                          FIAT Bravo sx 1.6 16V '97
                          FIAT Punto sx 75 '94

                          Коментар

                          Working...
                          X