Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на задни амортесьори на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на задни амортесьори на Браво

    сложно ли е, мисля че трябва и сам да се оправя, от долу се вижда как са захванати, а отгоре някъде от багажника ли се откачат, някой ако е сменял да каже?
    ex Fiat Bravo GT

    #2
    В сервиз смяната на задни амортисьори ми направиха за 10 минути, като повече време отне свалянето на гумите. Няма да имаш проблем според мен.

    Коментар


      #3
      Re: Смяна на задни амортесьори на Браво

      ivo098 написа:
      сложно ли е, мисля че трябва и сам да се оправя, от долу се вижда как са захванати, а отгоре някъде от багажника ли се откачат, някой ако е сменял да каже?
      На твойта не знам как е, но на Типото горното захващане на амортесьора се вижда добре при свалена гума. Има една дупка във вътрешната част на калника, само че за да се покаже болта през тази дупка, трябва да си подпреш пружината с едно трупче и да си играеш с крика нагоре/надолу
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        от долу ти ясно разбрах (една гайка)отгоре като махнеш гумата се вижда моста,има една дупка(в/у нея може да има тапа)главата на болта вътре мисля че беше 15 или 17както каза колегата подпираш с нещо носача и действаш

        Коментар


          #5
          И внимаваш болта или камъка на "гедорията" да не тупне вътре гредата че няма вадене за по сигурно мажеш с грес главата на болта за да залепне в камъка

          Коментар

          Working...
          X