Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило JTD 115

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило JTD 115

    Здравейте, имам един въпрос на който смятам, че тук е мястото на който ще ми отговорят.Харесал съм едно Стило, но при пробата му на дисплея изписа енжин стоп и проблем с ейрбега. За ейрбега прочетах, но ме притеснява енжин стоп.На какво може да се дължи? Възможно ли е да е от това че е минал времето за смяна на маслото?Иначе колата запали без проблем добре ускорява, леко чуква отпред, мисля че е биалетка или тампон.Някой ако се е сблъсквал с такъв надпис моля да даде съвет.Благодаря Ви.

    #2
    Re: Фиат Стило JTD 115

    mistepanov написа:
    Здравейте, имам един въпрос на който смятам, че тук е мястото на който ще ми отговорят.Харесал съм едно Стило, но при пробата му на дисплея изписа енжин стоп и проблем с ейрбега. За ейрбега прочетах, но ме притеснява енжин стоп.На какво може да се дължи? Възможно ли е да е от това че е минал времето за смяна на маслото?Иначе колата запали без проблем добре ускорява, леко чуква отпред, мисля че е биалетка или тампон.Някой ако се е сблъсквал с такъв надпис моля да даде съвет.Благодаря Ви.
    90% от собствениците на стило преди мисля, че бяха 2005г. са се сблъсквали с този проблем...Просто така си изписва грешката Airbag Failure Stop Engine. Или нещо подобно беше. В общи линии хич дан ти пука. Караш си колата и толкова. По принцип е нормално от завода да я направят да предупредава като има грешка в еърбега да не се кара ама това със спирането на двигателя е много пресилено. Преди да я купиш и направи диагностика ) Всичко ще си каже
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      лошото е че автомобила е в едно село дето най близкия град е на 80 км.а и няма номера нов внос е.

      Коментар


        #4
        Това не е сложен проблем колега.Повечето Стила го имат и е оправим.Както ти казва колегата една диагностика ще покаже състоянието на колата.Има момци във форума с лаптопи,които може да се съгласят да отидат на място да я диагностицират.Със сигурност няма да те подведат.Нека който може да помогне на колегата,сигурно му е тръпка.
        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

        Коментар


          #5
          Благодаря Ви колеги. Утре сме на компютър и после ако всичко е наред ще покажа снимки.

          Коментар

          Working...
          X