Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масла Morris

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масла Morris

    Какво знаете за маслата Morris http://www.morrislubricants.co.uk/Мнения, оценки, препоръки?
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    един приятел кара с такованегов познат, който има сервиз му го е препоръчал и вече втори път слага такованяма оплаквания
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Дам, работата е, че ще трябва да се сменя маслото, а това чудо е на много добра цена. А отзиви за новата синтетика 5W40 на приста?Хм... Е така като имам голям избор и на две магарета сеното не мога да разделя. В метро има Кастрол 4л за 46-7 лв без ДДС, и тая цена не е лоша, ама все пак са си повече пари та се чудя струва ли си...
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        ти с Типо ли беше?бих ти препорал Total Quarz 7000 - полусинтетика еоколо 40 лева бешепървия път бях с таковаизкара си 10 000 кмдолях само 1 път - 100 грама
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Да, с типо съм. Мерси, и такова има в метро и пак беше на добра цена. За морис намерих в някакъв английски форум няколко души се бяха изказали с добри думи... Все ще избера нещо.
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            това масълце ме заинтригува (morris), някой знае ли колко струва, да речем 5W40 и от къде може да се купи?
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар

            Working...
            X