Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гривни за лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гривни за лети джанти

    Някои да знае къде продават гривни за джанти.
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    #2
    В магазините за гривни за джанти Кви гривни за кви джанти. Може пък някой да има излишни.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      джантите са 4x98 6,5j трябва ми някъде ако продават на бройка
      "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

      Коментар


        #4
        Втулки за централния отвор ли имаш предвид ?Преди време си купувах от Маргел пластмасови http://www.margel.info/web/lang_bg/%...83%D0%BC%D0%B8
        punto HGT

        Коментар


          #5
          Втулки гривни незнам точно как се казват.Където се слагат да уплътни джантата за да няма луфт.
          "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

          Коментар


            #6
            Виж каква ти е хлабината, аз си загубих едната втулка и се наложи да импровизирам и си изрязах от парче перваз за ламинат алуминиев, огънах си кръг и готово. Другия вариант е стругар....
            Play Golf ,but not drive golf!!!
            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

            Коментар


              #7
              Какви са тия первази глупости бе колега :D:D:D:D отивай на стругар да ти прави 4 втулки от алумин и да ти е мирна главата.
              93' BMW E36 M40B16 - "калпазанин по пътя"
              00' Fiat Bravo JTD 105 SX "SS.Steel/Trofeo" - Ръмжи и бега! (вече на бащата)
              * * * * * * * * * * * * * *
              Стигат ли ти парите, значи не ти стига въображението!!

              Коментар


                #8
                bravo_stz написа:
                Какви са тия первази глупости бе колега :D:D:D:D отивай на стругар да ти прави 4 втулки от алумин и да ти е мирна главата.
                Така и мисля да направа.
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар


                  #9
                  ilian4o88 написа:
                  bravo_stz написа:
                  Какви са тия первази глупости бе колега :D:D:D:D отивай на стругар да ти прави 4 втулки от алумин и да ти е мирна главата.
                  Така и мисля да направа.
                  не се занимавай с различни от пластмасови ще му ядеш хурката /от личен опит го казвам/ цък!

                  Коментар


                    #10
                    И аз открих че при мен липсват такива втулки и джантите се фиксират само чрез болтовете. Но при мен джантите са си заводски за колата и не е чак толкова голяма разликата между двата диаметъра, и явно добре си пасват щом при 140км/ч нямаше вибрации или нещо друго. Но и аз искам да си сложа, че да съм по спокоен. Май ще се свържа с човека който ги прави в дадения по горе линк.

                    Коментар

                    Working...
                    X