Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стъклен покрив фият Стило.- РЕШЕН!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със стъклен покрив фият Стило.- РЕШЕН!!!

    Здравейте,До вчера всичко работеше,но днес никаква реакция...,нито покрива,нито кората отдолу.Ако някой има идея какво да погледна или какво може да се е прецакало,или къде в София може да ми помогнат ще съм благодарен за всякакви съвети.Поздрави
    Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp

    #2
    "Искам да препоръчам майстор, който поправя SkyWindow/SunRoof на Фиат Стило.Има известен набор от части за него.Водачите на щорите ги прави сам от метал (те фабрично са пластмасови).Познава много добре механизма на прозореца, което е супер важно. Тестваше на моето Стило и сега имам перфектно работещ покрив.Майстора се казва Веско - 087-867-8310Сервизът му се намира срещу Техномаркет Люлин.Горещо препоръчвам.Успех на всички!" Ето къде препоръчва колега от форума.
    Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

    Коментар


      #3
      Мерси колега за бързият отговор Ще му звънкам
      Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp

      Коментар


        #4
        Страхотна новина!
        Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Здравейте,Значи сега отворих упътването на колата за да видя кои бушони са за покрива и там прочетох,че при махане на акумулатора или изгорял бушон трябва да се "настрои" отново покрива.Това става като се задържи врътката натисната навътр за 5сек като е в положение "0",т.е. затворено.При мен така се оправи и сега отново си работи нормално.Явно по някаква причина е бил блокирал.Така,че ако някой има проблем с покрива нека първо си види бушоните и след това настройването на покрива и чак след това да търси майстор Поздрави
          Fiat Stilo 1,9 JTD 115hp

          Коментар


            #6
            абе колеги имам следния проблем, днес си отворих покривчето но на прибиране зацикли на последното отделение остана отворено каквото и да правя седи отворено и само нещо прищраква, някой да има идея къде се крие проблема?
            fiat stilo 1.9jtd 2003

            Коментар


              #7
              Пробвай с ръчния вариант да го прибереш.Отваряше се капачето на врътката и там трябва да има шестограм или нещо друго не помня.Не съм го правил, но по спомени нещо такова беше.
              Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

              Коментар


                #8
                как да отворя врътката, аз го излъгах и го затворих но сега като се опитвам да го отворя и се чува прещракване и скърцане и нищо не се получава, къде може да проблема ? ако го отворя дали ще се види нещо?
                fiat stilo 1.9jtd 2003

                Коментар


                  #9
                  "Искам да препоръчам майстор, който поправя SkyWindow/SunRoof на Фиат Стило.Има известен набор от части за него.Водачите на щорите ги прави сам от метал (те фабрично са пластмасови).Познава много добре механизма на прозореца, което е супер важно. Тестваше на моето Стило и сега имам перфектно работещ покрив.Майстора се казва Веско - 087-867-8310Сервизът му се намира срещу Техномаркет Люлин.Горещо препоръчвам.Успех на всички!" Ето къде препоръчва колега от форума.
                  Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

                  Коментар


                    #10
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=47200Като допълнение: Преди седмица поквима съвсем блокира в затворено положение.Оказа се че е прескочил зъб, и задния мотор седи в положение, в което не може да връща.С разглобяване на задния мотор, и нагласяване наново - стана!Много е важно, всяка година, пролет и в края на лятото покрива да се смазва основно, защото тези запичания с получават именно от това!
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      При мен май е най-тежкия вариант, отваря се съвсем леко само 1вото стъкло и при прибиране се чува прищракване и го прибира накрая, но не може да отвори изобщо, щората си върви иначе добре, пробвах с натискането на 0 в продължение на 5 секунди и нищо не се получи. Май ще трябва да се обърна към "Майстора се казва Веско - 087-867-8310" дано тая газарийка не ми излезе много солена
                      fiat stilo 1.9jtd 2003

                      Коментар

                      Working...
                      X