Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат крома мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат крома мнения

    кажете си мненията за КРОМА 2009г.Досега не съм карал Фиат.Мераклия съм да си купя Крома.БЛАГОДАРЯ/Не знам колега как си решил да си пуснеш темата точно в този раздел, но тук няма да я видят много хора. Местя я в по-подходящ разделМодераторски екип.

    #2
    Дрийм кар за мен ... изключително често си мечтая за Крома 2,4 Мултиджет 200 к.с. ... малииииСлед 2008 са с фейслифта ....
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #3
      Окачването било опелско, което сигурно е много добре.Дизеловите агрегати са изключително надеждни.2.4 200к.с. ще върви , но и ще гори доста добре, особено градско в Ст.Загора.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        тази кола е и доста скъпа на поддържане, трябва да си със сериозен бизнес
        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Окачването било опелско, което сигурно е много добре.Дизеловите агрегати са изключително надеждни.2.4 200к.с. ще върви , но и ще гори доста добре, особено градско в Ст.Загора.
          Важното е купето да не е опелско ... а тази кола определено не е градска кола, който има възможността да си я позволи, може да си вземе градско автомобилче и ... даже да му сложи метан ... баси, казах го ...
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            #6
            Аз съм от скоро собственик на Крома и до сега не съм видял нещо кой знае колко скъпо..... Термостат смених - BEHR е 50лв нов, ремъци и ролки са има-няма 160лв всичко и то приказни.... Филтрите са нормални цени. Аз лично взех 1.9 Mjet 8V 120hp, защото двигателя е вечен, евтин за поддръжка и евтин от към гориво .... градско дава от 6,5 до 7,8л/100км , като да гори ~8л иска доста мачкане на газта. А и като се понаправи колата става достатъчно пъргава :D Вярно, моята е 2006-та година, но пък аз и не съм фен на фаровете тип лупа.... Окачването вярно е опелско, но пък за сметка на това ги има частите и цените са достатъчно нормални. 1.9 мотора събира 4,5литра масло, скоростите събират 2,5л масло..... приказна работа
            2006 Fiat Croma 1.9JTD MJet 8V 120hp - приказна беше!
            2006 Fiat Ulysse 2.2JTD 128hp ....
            2008 Lancia Delta 1.6 Mjet 120hp!

            Коментар


              #7
              Честито, колега! Хиляди безаварийни километри! И аз съм с Крома от скоро и викам да се посъберем още собственици и да идем да ги полеем някъде. :D
              207 тиква автомат
              новокромаджия 2.4 печка

              Коментар


                #8
                Ами заповядайте на някоя форумна среща, в който и град да се намирате. Има теми в раздела "Срещи и мероприятия" . И мен ме беше шубе да отида, ама после ти става навик. Поне да се видиш с различни хора, че ежедневието писва .
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  #9
                  Че аз вече бях на среща в Пловдив и тази неделя пак ще ходя :D А срам от срещи нямам от дооста време по стечение на обстоятелствата ... и колко подобни срещи съм организирал ...
                  2006 Fiat Croma 1.9JTD MJet 8V 120hp - приказна беше!
                  2006 Fiat Ulysse 2.2JTD 128hp ....
                  2008 Lancia Delta 1.6 Mjet 120hp!

                  Коментар


                    #10
                    Fiat Croma - кандидат

                    Здравейте колеги, От доста години карам фият и съм решил да продължа.Имам намерения в близките месеци да сменя Бравата - на която лично аз съм навъртял 140хкм, с Фиат Крома.Насочвам се към дизел, 1,9мултджет, 6 скорости по възможност.Бихте ли споделили с мен, слаби места, какво да се гледа, обслужване и подръжка, че ме стреснаха че този агрегат е с дюзи помпи, които са мнооого скъпи Понеже за първи път ще си купувам дизел, предните ми коли са бензин/газ, какво внимателно трябва да се гледа...или най-добре да купувам дизел зимата по случайност минавах през Сливен и видях - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...gbsnкоето ме заинтригува, но.....етикетите на коланите бяха срязани, всичките, лепенките за смяна на масла скъсани, на стъклата пишеше 2005...като цяло се колебая между двете модификации, първите и фейслифта от 2008, дали освен муцуната им и други подобрения.Ще се радвам ако всеки от вас сподели мнение и съвети.благодаря ви предварително.
                    ----------------------------------------------------------------------------
                    Fiat Brava 1.6/16V - 1997
                    Fiat Tipo 1.4 - 1990

                    Коментар

                    Working...
                    X