Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

скъсано жило на съединител браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    скъсано жило на съединител браво 1.6

    Здравейте колеги От три четири дена имах проблем със скоростите първа трудно влизаше едвам я гасях след натягане на жилото педала чуствително умекна скоростите си влизаха нормално нямаше никакви проблеми и така 2 дена след което се скъса жилото последва смяна обаче сега с новото е натегнато доста защото е на поне 3-4 см по висок педала от този на спирачката.Засега няма проблеми сменя си нормално като изключим че зацепва твърде късно ала свиква се та мисълта ми е дали съединителя ми заминава или просто проблема си е в жилото
    1.6 16v 96 г. 103 hp.
    България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
    Да мина да те взема...или да взема да те мина?

    #2
    За да ти скъса жило,значи нещо го натяга,което веднага трябва да те наведе на мисълта да търсиш причината вътре.Може да е съединител,лагер или втулки на вилката.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #3
      Пробвай да го регулираш,развий го малко от към скоростната кутия и ще слезе до педала на спирачката и виж как ще отделя тогава.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        Като купи новото жило наложили го до старото да не са ти дали по късо или другия вариант е ти да си го натегнал много.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Аз като скъсах жило сложих ново,след 5000км. се скъса и новото съединителя беше много тегав.Второто жило като го взех разтопих грес и го пълних до като не протече от другата страна.Резултата беше уникален-мек педал на съединителя и вече го карам 20 000км така.
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар


            #6
            Така като слушам с висок педал и натегнато жило- за мен съединителя е пътник...
            Play Golf ,but not drive golf!!!
            Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
            C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

            Коментар


              #7
              проблема е оправен с нов съединител стария става за още 5-10хил. км демферите бяха на ръба на живота си
              1.6 16v 96 г. 103 hp.
              България е една от малкото страни в света ,в която докато се движиш в насрешното ,някой може да те шибне отзаде
              Да мина да те взема...или да взема да те мина?

              Коментар

              Working...
              X