Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подмяна на външни дръжки за Брава с такива на Мареа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подмяна на външни дръжки за Брава с такива на Мареа?

    Всички знаем какви са извехтелите външни дръжки на Фиатите.. Люспят се, отчупват се... То е ясно искам нови. Ще ги сменя. Докато обикалях да си търся колата обаче забелязах, че имаше едни Фиат Мареа, на които тя бяха с цвета на купето. Доколкото разбрах от колегата hit-ko тези с цвета на купето са само за Мареа, та въпроса ми е аджеба дали те ще станат на моята Фиат Брава 1.6 16В 1996 г. Друг е и въпроса дали изобщо ще мога да намеря в моя цвят ... или дали мога да ги боядисам с някаква автобоя подобна на тази на купето ми? Надявам се да има кой да ме осведоми. Мерси Ви предварително!

    #2
    Абсолютно еднакви са дръжките на вратите сменяй ги не вземай от тия с гумата защото изгаря от слънцето.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Новите не изгарят или поне така казвали скоро имаше същата тема!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #4
        Не искам да рискувам, предпочитам да са боядисани с цвета на купето. Ще си купя такива .. дано да има моя цвят. Ако някой има тъмно син металик /почти черен/ такива излишни направо да казва КУПУВАМ ги! След като ги видя разбира се!

        Коментар


          #5
          Е в краен случай си купи черни, но не са 100% еднакви тези на Мареа и Брава (доколкото помня). Потърси из форума има тема как точно се сменят тези дръжки.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Аз изчетох инструкцията как се сменят дръжките, но не знам дали са съвместими ... дали има някой знаещ.

            Коментар


              #7
              Съвместими са, поне от това което съм чувал, но всеки казва че е по добре без дръжки.. е поне за купето де

              Коментар


                #8
                И аз мисля че са съвместими. Но едва ли ще намериш точно в твоя цвят - вероятно само с поръка на оригинални, но цената ще е
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар

                Working...
                X