Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чистачки за Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    чистачки за Punto

    Искам да си сменя чистачките че нещо гумата се е спекла и не работят както трябва. За пръв път ще ми е и искам съвет. Заглеждал съм се по тези дето се продават в Метро и Била ама нещо не видях за фиат. Трябва ли да си премеря дължините на лявата и дясна чистачка и после в магазина с рулетката да търся(то със сигурност си пише размерите ама...) или да търся комплект на който пише Фиат/Пунто...
    Fiat Punto 1.7TD

    #2
    58-41см Комплект"Valeo"С5841-23"+16"-на Метро и дистрибутори на Валео~18лв.
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      На мене ми говореха за 6-7 лева в Метро... Ох това 18лв. множко ама явно е тъй. Може би зависи от производителя.
      Fiat Punto 1.7TD

      Коментар


        #4
        смени си тогава само перата - нови силиконови са там 5-6 лева и ги има и по бензиностанциите даже
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          bogidar написа:
          На мене ми говореха за 6-7 лева в Метро... Ох това 18лв. множко ама явно е тъй. Може би зависи от производителя.
          ... амиии... че то има наистина такива за по 4-5-6-7лв в Метро... само че много горещо ти препоръчвам да не си взимаш от тях, или ако все пак решиш да си вземеш такива, не се лени и си размени само перата със старите ти чистачки... Аз така преди време си взех от тези боклуци... съответно ефекта беше че след около месец в/у стъклото ми има сега една хубава надраскана дъга - просто са ужасно калпави и се огъват едни метални езичета които държат перата и започва да дращи.... в момента който го видях (но вече беше късно) просто взех си оригиналните чистачки с които си бях купил Типото, свалих им перата, сложих перата от ментаците и нещата си заспаха... А най-добре (ако не те дразнят гадните цветове - жълто, зелено, червено) си вземи силиконови пера - чистят добре и са ефтини.
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            Това с перата не го знаех. Ще видя какво ще измисля. То 18 лева не че са много ама ще слагам и аларма до края на седмицата и се събират доста пари. А по въпроса за алармата ми предлагат MARK- модела ще видим според парите. Като говорихме за цени само дето не се сетих да питам дали включват монтажа. Ставаше въпрос за цени 120-180лв(в зависимост от модела). На мене не ми се дават повече от 120-130лв. с монтажа. Мога ли за тези пари да си сложа нещо читаво и безпроблемно.
            Fiat Punto 1.7TD

            Коментар

            Working...
            X