Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за модел съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Най добрия съединител според мене е, съединител купен от англия или италия!В европа има контрол, има инспектори, и ги задължават да слагат етикети къде се прави тва нещо и от къде идва!
    Punto JTD
    http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

    Коментар


      #32
      psihopatcheto написа:
      Приqтелю работq в магазин за авточасти и ще ти казха че sachs е най добриq съедините след него е luk
      Две мнения по въпроса няма sachs е по-добрия, но явно търговеца има по-малка отстъпка за него и няма файда да го хвали
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #33
        psihopatcheto написа:
        Приqтелю работq в магазин за авточасти и ще ти казха че sachs е най добриq съедините след него е luk
        Какво ще кажеш за корейското Валео?
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #34
          muns61 написа:
          psihopatcheto написа:
          Приqтелю работq в магазин за авточасти и ще ти казха че sachs е най добриq съедините след него е luk
          Какво ще кажеш за корейското Валео?
          Аз лично не бих сложил от корейското валео. Не мога да кажа много заштото при едни кара, при други не, едните казжат че са много доволни от него, а другите че е жив боклук.
          1.6 16V

          Коментар


            #35
            LUK
            FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
            FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
            LANCIA Ypsilon Elefantino blu
            http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
            http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

            Коментар


              #36
              Единственото Валео, сложено от мен,което не изкара, е на сина. 24000 и феродото замина. Затова сега съм го наковал с феродо за Москвич осмак!Като качество на изработка на металните част Валео е стъпка над останалите - погледни чистотата на ръбоветема метала, дето го е отсякла пресата. Качествената техника, ползвана за механичната обработка, предполага сериозен завод, а не китайски или турски ишлик.Лук и Закс съм срещал с прекалено твърди притискатели, на Валео - никога.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #37
                Ако не е таина ,колко пари ти взеха за съединителя?
                Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                EX.Fiar Ritmo 105TC

                Коментар


                  #38
                  viktorsterev написа:
                  Ако не е таина ,колко пари ти взеха за съединителя?
                  За целия комплект 160 лв от познат. А монтажа аз си го смених.

                  Коментар


                    #39
                    Ако беше от София мажеше да те спестя едни 20лв.За 1.6 16V мога да ти го взема на 140лв ,а за 1.8 180лв
                    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                    EX.Fiar Ritmo 105TC

                    Коментар

                    Working...
                    X