Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виене на волана при въртене наляво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Виене на волана при въртене наляво

    Колеги вчера забелязах, че при запален двигател при въртене на волана се чува едно виене но само при въртене наляво.Въпроса ми е на кое трябва да обърна внимание? Гледах хидравличното масло.. нивото му е в нормата но цвета не ми харесва много- доста по тъмно е.. направо си "бие" към черно.Дали може да е от там проблема или да търся отдолу?

    #2
    Re: Виене на волана при въртене наляво

    tedo0o0 написа:
    Колеги вчера забелязах, че при запален двигател при въртене на волана се чува едно виене но само при въртене наляво.Въпроса ми е на кое трябва да обърна внимание? Гледах хидравличното масло.. нивото му е в нормата но цвета не ми харесва много- доста по тъмно е.. направо си "бие" към черно.Дали може да е от там проблема или да търся отдолу?
    И при мен го имаше този "проблем" но и при пълен десен/ляв. Маслото си беше в норма но старо/черно, след промивка и смяната му проблема се реши, поне при мен . Та нищо не ти пречи да пробваш от най-елементарното т.е. смяна на маслото .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Re: Виене на волана при въртене наляво

      batproho написа:
      tedo0o0 написа:
      Колеги вчера забелязах, че при запален двигател при въртене на волана се чува едно виене но само при въртене наляво.Въпроса ми е на кое трябва да обърна внимание? Гледах хидравличното масло.. нивото му е в нормата но цвета не ми харесва много- доста по тъмно е.. направо си "бие" към черно.Дали може да е от там проблема или да търся отдолу?
      И при мен го имаше този "проблем" но и при пълен десен/ляв. Маслото си беше в норма но старо/черно, след промивка и смяната му проблема се реши, поне при мен . Та нищо не ти пречи да пробваш от най-елементарното т.е. смяна на маслото .
      +1
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #4
        това и ще направя.. а да ми дадете съвет за хубаво масло

        Коментар


          #5
          tedo0o0 написа:
          това и ще направя.. а да ми дадете съвет за хубаво масло
          всяко ATF масло става.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X