Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отслабване на спирачките при продължително спиране?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отслабване на спирачките при продължително спиране?

    Здравейте, през уикенда ходих малко на планина и ми направи впечатление, че при продължително спиране (10-ина км по спускане със завои) спирачките започнаха осезаемо да държат по-слабо. Днес сутринта си държат пак нормално. Вероятно причината е в топлината, но ако можете да ме посъветвате как да отстраня този проблем ще бъде супер Не съм сменял спирачната течност нито накладките откак съм взел колата. Предните накладки по принцип вече са към края на живота си. Задните не съм ги виждал изобщо :D Поздрави,Марто
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    #2
    Re: Отслабване на спирачките при продължително спиране?

    Sko написа:
    Здравейте, през уикенда ходих малко на планина и ми направи впечатление, че при продължително спиране (10-ина км по спускане със завои) спирачките започнаха осезаемо да държат по-слабо. Днес сутринта си държат пак нормално. Вероятно причината е в топлината, но ако можете да ме посъветвате как да отстраня този проблем ще бъде супер Не съм сменял спирачната течност нито накладките откак съм взел колата. Предните накладки по принцип вече са към края на живота си. Задните не съм ги виждал изобщо :D Поздрави,Марто
    ами спускаш се на скоростобаче на бензин, и при над 1800 оборота няма горене :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: Отслабване на спирачките при продължително спиране?

      sev написа:
      ами спускаш се на скоростобаче на бензин, и при над 1800 оборота няма горене :D
      Обаче на газ имааа....Към автора на темата, това, което ти наричаш "проблем", си е напълно нормално явлениеПросто спирачките ти прегряват при продължително спускане и съответната им употреба.

      Коментар


        #4
        да девидях му подписазатова му казвам да включи на бензин :D
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар

        Working...
        X