Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем след ремонт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    ами не ги разбирам, сега трябва да сменят полуоски отпред и други неща, ще видим
    Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

    Коментар


      #92
      Колеги просто съм потресен след като изчетох тая сага.Всички се мъчихте да помогнете,но този ЧОВЕК си заслужава участа.Балъците трябва да се дерат здраво.А Русе беше толкова близо.Колега дай си точния адрес, като дойда да видя образец на клиент.
      Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

      Коментар


        #93
        FGRC написа:
        Колеги просто съм потресен след като изчетох тая сага.Всички се мъчихте да помогнете,но този ЧОВЕК си заслужава участа.Балъците трябва да се дерат здраво.А Русе беше толкова близо.Колега дай си точния адрес, като дойда да видя образец на клиент.
        Това като за финал на темата, е много добро изказване, което напълно подкрепям.

        Коментар


          #94
          ами какво да направя... не зависи само от мен колата не е моя, а иначе дано сега тоя майстор излезе сериозен и да се задържим при него, за сега няма проблеми
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #95
            Вслушвайте се в съветите на колегите от форума.Тук всеки дава най-доброто от себе си за да помогне на колега в беда.Успех и безаварийно.
            Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

            Коментар


              #96
              Полуоски що ще сменяте?
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар


                #97
                излъгал съм ви, не знам защо си мисля, че е полуоски :D Ляв носач и дълга кормилна щанга, трябва да се смени и лагери на динамо и тнт... Брата даде колата на майстора да я види какво трябва да се дооправя, кое е по спешно и той му написал това, а иначе и задницата трябва да се оправя, но не знам кое точно
                Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                Коментар


                  #98
                  Колега,ти тук съвети ли търсиш или просто място,където да информираш широката общественост какво прави брат ти по колата си.Че са го взели за шаран взели са го,но защо съобщаваш нещата тук след като са станали свършен факт.Питай своевременно колегите тук.Всички имат голямото желание да ти помогнат,но ти само казваш какво е направил майстора на брат ти и какво щял да направи.Твоите постове ми приличат малко на коментари от "VBOX7" или "Zamunda".
                  Fiat 1.4 12V
                  Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                  Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                  Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                  Коментар


                    #99
                    Айде стига с нападките, колегата пита ние си даваме мненията, верни или не, полезни или не. Ако колегата ни слуша поне може по малко да го лъжат гладните майстори.Всеки е виждал как за смяна на бушон вземат по 400лв. и представят нещата като е*аси проблема с ЕКУ-то.Важното е че има още един фиат на пистата и още един колега на който да присветваме по пътя за поздрав. Колега GaTio2, не ни се сърди, просто повечето от нас в свободното си време се занимаваме с ровичкане по колите ни и вече сме им видяли рогата и им знаем номерата и чалъмите.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      Много си е добра темата. Като ти се строши колата е те обръснат с тъп бръснач, отваряш я, прочиташ я и се успокояваш...
                      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                      Коментар


                        хаха, отива в любими . Не се сърдя, вие сте си прави, обаче гледахме да минем тънко или и аз не знам как да го кажа, а то стана... Благодаря Ви
                        Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

                        Коментар

                        Working...
                        X