Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем скорости !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем скорости !

    това браво вече почна малкоооо да ме ядосва ,хем го гледам като писано яйце на връщане от морето усетих едно трудно влизане на 4-та скорост ,след това и на 5-та ,с 1,2,3 никакви проблеми .като съм на 5-та и пусна гаста и след това дам пак газ, лоста се мърда напред-назад.дали да се готвя за голяма беля или ..да препоръчате читав сервиз за скорости (без ванто ,ауто италия ) .вече сериозно се замислям, дали след като оправя скоростите да не се появи в раздела продава !
    фиатче Браво 2.0

    #2
    Виж всички съединения по механизма на скоростния лост. Сигурно има изместване някакво и десните скорости (4 и 5) не искат да влизат. Аз миналата година по същия начин на морето лоста ми остана в ръцете Беше изскочила една от ябълките

    Коментар


      #3
      А самия лост има ли луфт, т.е. наприемр в неутрално положение лоста стегнато ли стои или като го размърдаш е халтав? Или пък във въпросните положения за 4-та и 5-та скорост имали хлабина, луфт? Ако лоста си е стегнат, пък се получава това мърдане при подаване и отпускане на газта... изказвам предположение - тампон на двигателя, но тогава вече или съвсем скоро трябва да почне да ти тропа отпред при потегляне или при моторна спирачка...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар

      Working...
      X