Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 2001, 1.9 D, проблем с хидравликата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto 2001, 1.9 D, проблем с хидравликата

    Zdraveite, imam ot niakolko dni Punto Diesel 1,9,2001 g, nomi sveti indikatorat za hidravlikata. Na momenti raboti, namomenti - ne. Kogato raboti, moga da vklucha na rejim City.Na kakav princip raboti? Niakoi znae li - ima li maslo,otkade se slaga i koi moje da go opravi?Добре дошъл във форума!Писането на Кирилица е правило тук! Вероятността да ти отговорят е много по-голяма! Освен това Кирил и Методи и брат му - защо са се потили!?Поздрави kiro_of_the_day

    #2
    Сервото на волана ти е електрическо не хидравлично има един електромотор който ти помага на волана с електронно управление трябва да отидеш на диагностика в някои фирмен сервиз на фиат

    Коментар


      #3
      Mersi, a mojete li da mi izpratite snimki ili shemi ili link do takiva za pove4e info, zashtoto servoto raboti ot vreme na vreme i moje bi stava vapros za niakoi otka4en kabel.

      Коментар


        #4
        Re: Punto 2001, 1,9 D, problem s hidravlikata

        Vpascaleva написа:
        Zdraveite, imam ot niakolko dni Punto Diesel 1,9,2001 g, nomi sveti indikatorat za hidravlikata. Na momenti raboti, namomenti - ne. Kogato raboti, moga da vklucha na rejim City.Na kakav princip raboti? Niakoi znae li - ima li maslo,otkade se slaga i koi moje da go opravi?
        Пиши на кирилица приятелю.... "ШЛЬОКАВИЦАТА" не се приема добре във форума, да не кажа че е ТАБУ.Аз съм със същото Пунто.Електроусилвателят се изключва автоматично когато вдигнеш скорост над около 70км/ч независимо, че бутонът "CITY ти свети на таблото.Ако ти показва индикатора който светва когато прави чек на всички системи и не изгасва, тогава кофти.Диагностика те съветвам да направиш във Ванто трейд, струва 20 лв.Дано да е лош контакт по куплунзите.Електроусилвателят е на отделен компютър и той струва около 450-500лв.Иначе самата рейка е абсолютно обикновена като на кола без хидравлика.Пиши ми на лични ако желаеш повече подробности.Не видях, че си дама, за което приеми извиненията ми, но казаното за кирилицата важи и за дамите.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          "приятелят" сигурно е жена....

          Коментар


            #6
            Re: Punto 2001, 1,9 D, problem s hidravlikata

            Nino написа:
            Не видях, че си дама, за което приеми извиненията ми, но казаното за кирилицата важи и за дамите.
            Май и ти четеш колкото аз, ама нейсе!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар

            Working...
            X