Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава?

    Колеги скоро бях пуснал тема за мнения относно Браво TDI с което искам да си сменя Пунтото...сега обаче поради ред лични убеждения се замислих за Брава TDI като май ми легна повече на сърцето та сега в Mobile.bg има една обява за точно такава като се продава за 5500лв - това реална цена ли е или би следвало да се притесня като говорим за 1998г
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Няма ТДИ. Наричат се само ТД. Моята беше за 6300, но съм сменил доста неща, но не по двигателя.

    Коментар


      #3
      значи тия в Mobile пишат глупости май а
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        доста съм запленен от идеята така че ще съм ви много блогодарен ако изкажете мнения особено тези от вас които имат такива TDпредварително блогодаря
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #5
          едно голямо мерси колеги
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Има много писано по въпроса за Брава TD 100 и като цяло само суперлативи. Всичко опира до това да намериш запазена, а не потрошена и второ основно е да съобразиш, че тези автомобили са карани много (като пробег) и ще видиш зор да намериш в задоволително състояние (двигател със добре запазен ресурс)! За 5500лв не вярвам да намериш такъв автомобил в добро състояние!? (лично мнение)Ако става дума за Брава TD с 75 к.с. то мисля, че не си заслужава, тъй като вероятно ще е малко тромава, а разхода сходен с тоя на TD 100.
            FIAT Marea 1.9 JTD HLX

            Коментар


              #7
              Добре де колега, защо се цупиш сега. Аз всеки път едно и също пиша. Ако пуснеш една търсачка ще откриеш моите мнения. Иначе ще ти кажа,че двигателя е много добър. При ниска скорост е много икономичен. Това обаче се постига при идеално работещ двигател. Като си вземеш колата отиди в някой сервиз специализиран за дизелови двигатели на диагностика. Колата има доста добра тяга. Стабилна е. Карам я вече 23 000 км от декември 2005. Сменил съм амортисьори, носач и консумативите. Питай нещо конкретно,което те интересува. Не знам какво искаш да чуеш.

              Коментар


                #8
                еми за тва става дума - първо ясно е че споменатата оферта от автокъщата в Дървеница не е читава защото там искат 5500 за ТД100 98г с клима. което като ви слушам е смехотворно - това ОКдругото - доста от дизеловите коли в квартала (независимо от марките) направо измряха през зимата докато аз два дни не бях излизал с моята и в най-големите студове един ден просто си слязох и си запалих и си тръгнах беэ проблеми - та как седи този въпрос през зимата с въпросната Брава?в общи линии не се сещам друго в момента благодаря
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар


                  #9
                  Ако всичко ти е изрядно по горивната система и си сложил качествено гориво (и/или добавка в горивото) то и при -20/-30 би трябвало да запали без проблем.
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    Виж сега, остави ги тия глупости с паленето зимата. Не е имало ден,в който да не запаля. Карах само с Алпин дизел на ОМВ цяла зима. Не съм имал проблем. С 10 ст. е по-скъп, но не може да дадеш 1,30 и да пали нормално. Аз съм в Горна баня и тук е по-студено. Не съм имал проблем с колата въпреки,че си карам акумулатор 54 амперчаса при стандартни за модела 60 амперчаса, а тук във форума препоръчват към 70 амперчасов акумулатор.

                    Коментар


                      #11
                      Това имах в предвид и аз. Ако горивния филтър не ти е запушен, ако компресията е нормална, ако акумулатора не е сдал багажа и горивото което сипваш е добро, то няма да има причина да не запалиш през зимата.Обикновено причина да не запалиш може да бъде лошо техническо състояние на автомобила (независимо от марката) и некачествено гориво.Както казва колага Алпин дизела е добър вариант като цяло. Друга възможност е обикновения Евро дизел на ОМВ но с добравка против замръзване...
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар

                      Working...
                      X