Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Tipo & Tempra Manual

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Tipo & Tempra Manual

    На адрес http://www.fiat-bg.org/Downloads/Boo...Tempra_Porter/ имаPorter Tipo & Tempra Repair Manual & Service GuideHatchbacks, saloons and estates1988-1996Форматът е jpeg - имайте предвид, че файлове са доста големи (450 KB - 1,25 MB). Не са преоразмерявани с цел да могат да се отпечатат при нужда.
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Имаше такъв и на руски, помня,че преди време го разпращах на колеги.Ако те интересува мога да ти го пратя.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino написа:
      Имаше такъв и на руски, помня,че преди време го разпращах на колеги.Ако те интересува мога да ти го пратя.
      Ами всъщност вече не ме вълнува, защото карам Брава (качих го тук за колегите с Типо, че навремето бая зор видях докато го намеря). Но ако искаш го прати - да метнем и версия за тези, които са по-добре с руския, отколкото с английския. :D
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Ок, дай e-mail, 3 файла са по около 1,2-1,3 МВ.Ще ти ги "рар"-на.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Аз имам на дискове всичко това, които по обясними причини не ми трябват вече....ако на някого са му необходими, да свирка...подарявам...

          Коментар


            #6
            ako е възможно правя резервация за тези дискове.....така че като минем през софия ще се обадим.....биричката от Логан...тука имаме тази традиция, който прави услугата той черпи
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              phoenix написа:
              ako е възможно правя резервация за тези дискове.....така че като минем през софия ще се обадим.....биричката от Логан...тука имаме тази традиция, който прави услугата той черпи
              Заплюти....твои са.... ......а за черпенето....не знам за традициите тук, но знам за гостоприемството по наще земи..... .......

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                Имаше такъв и на руски, помня,че преди време го разпращах на колеги.Ако те интересува мога да ти го пратя.
                Меня интересува на руски. Аko е възможно прати мне.

                Коментар


                  #9
                  OldBoy написа:
                  Nino написа:
                  Имаше такъв и на руски, помня,че преди време го разпращах на колеги.Ако те интересува мога да ти го пратя.
                  Меня интересува на руски. Аko е възможно прати мне.
                  Дорогой OldBoy, пожалуйста напишите верный e-mail адрес и я вышлю Вам.Попыталсявыслать но сервер сказал,что Ваш e-mail ошибка.Только время затратил.
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Дорогой Ныно, давай лучше по болгарски! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      #11
                      Pecho написа:
                      Дорогой Ныно, давай лучше по болгарски! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар

                      Working...
                      X