Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За добро утро .......................! Скъсах Пистов ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За добро утро .......................! Скъсах Пистов ремък

    Здравейте колеги днес в този приятен слънчев ден както си карах ремъчето на климатика и алтернатора се скъса въпросът ми е колко пари ще ми излезна смяната на ремъка с ролките до колкото разбрах са 2 :обтягаща и второстепенна моля помогнете ;(
    Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

    #2
    Ами честито!За ремъка мисля че е около 30-50лв. но може и да се бъркам а за другото не знам.
    Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
    Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

    Коментар


      #3
      Зависи от къде пазаруваш части,за ТД100 с климатик ремък 22лв.,обтяжна ролка (комплект) 52лв. паразитната не помня точно но е от порядъка на 35лв.
      Brava td100 1999г.
      CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
      http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
      Форд Фокус 1.8 Тдди
      http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

      Коментар


        #4
        така ми звучи приемливо че ме напрашиха 200 лева а колега тези цени от каде ги гледаш да ходя да пазарувам
        Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

        Коментар


          #5
          А бе за ролки си приготви 100-на лв. ремък 20-на, за труд, там вече зависи ти или на майстор .
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Поне напиши каква е колата и с какъв мотор е

            Коментар


              #7
              От аватара му изхождам че е TD100 ама все пак знае ли човек?
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                Извинявам се Фиат браво 1.9 тд
                Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

                Коментар


                  #9
                  cecoo91 написа:
                  Извинявам се Фиат браво 1.9 тд
                  Значи съм познал в такъв случай предсказанието ми е точно относно цените
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    За труд няма нужда да даваш пари по майстори,лесно е !Ролките се държат на по 1 болт,паразитната се сменя лесно,обтяжната може да се наложи да свалиш джантата(зависи с кви инструменти разполагаш)Поставянето на ремъка става като,предварително го нагласяш по шайбите последната да е тази на компресора за климатика,напъваш обтяжната ролка в лява посока от болта който я държи (ползвай лула "15) и напасваш !Успех.
                    Brava td100 1999г.
                    CIVIC 1,6 SOHC VTEC EH9 на части !
                    http://besniq30.snimka.bg/automobile...9-td100.672971
                    Форд Фокус 1.8 Тдди
                    http://picbg.net/pic1.php?u_id=71529...84&i_id=688945

                    Коментар


                      #11
                      Еми маи сам минал добре 90 лв обтягаща ролка дауко ремък даико и второстепенна Инка
                      Fiat bravo td 100 nai izumitelniqt avtomobil suzdavan nqkoga!

                      Коментар


                        #12
                        Добре е
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар

                        Working...
                        X