Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПУНТО 1.7ТД -ВИСОК РАЗХОД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПУНТО 1.7ТД -ВИСОК РАЗХОД

    Здравейте пичове.Имам един Фиат Пунто турбо дизел 1995г. коийто не бях карал доста време (женами го караше).Сега го карам от известно време ама виждам проблеми.Мисля ,че имам проблем с турбуто-няма добро ускорение,турбото е умаслено и индикатора за турбото на таблото не работи.Другото което ме притеснява е ,че разхода е около 7.5л на 100км.Също искам да питам от каде мога да се снабдя с евтини резервни части.Аз съм от Пловдив.
    Fiat Punto 1.7 TD

    #2
    Re: ПУНТО 1.7ТД -ВИСОК РАЗХОД

    birata написа:
    Здравейте пичове.Имам един Фиат Пунто турбо дизел 1995г. коийто не бях карал доста време (женами го караше).Сега го карам от известно време ама виждам проблеми.Мисля ,че имам проблем с турбуто-няма добро ускорение,турбото е умаслено и индикатора за турбото на таблото не работи.Другото което ме притеснява е ,че разхода е около 7.5л на 100км.Също искам да питам от каде мога да се снабдя с евтини резервни части.Аз съм от Пловдив.
    Колега, влизаш в интернета, пишеш CARS.BG и отиваш на опций авточасти втора употреба и си търсиш каквото ти трябва.Мисля че там се намира всичко,само време да имаш за да търсиш...... :D Преди по нямаше батали за части, сега е пълно , по-добре от морга отколкото от магазин, стига да уцелиш читава но поне оргинална част. Щото сегашните от магазин са Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    Fiat palio 1.7td

    Коментар


      #3
      Аз карам такова пунто, само че 98г. за турбото нямам представа но разхода ти е нормален, дори е по-малко моята дава 8/100. Интересувал съм се точно от тази модели на фиат. Дори TD-та дават най-малък разход от събратята си с по-малките агрегати. И други мои познати с такива коли им дава около 8. Чел съм и спецификация на тези коли и по форуми Толкова е нормалното. Доста хора се чудят защо италианеца е направил толкова да гори... но е нормално. Може ли да те помоля ако можеш да снимаш да видя каде се намира турбото...благодаря предварително

      Коментар


        #4
        Този разход от 7.5 л.какъв е-градско,извънградско,или смесен.Ако е извънградско не е добре,иначе е нормален.
        PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
        Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

        Коментар

        Working...
        X