Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бравото не ме слуша...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бравото не ме слуша...

    Здравейте, купих си сега фиат браво 1.4 12v , до тука добре радвам му се адски много, но ! Възможно ли е да харчи 10/100 извънградско ? Колко трябва да харчи такова браво по скоро ми е въпроса.. защото със 25лв минавам 90/100км. и святкам, че и много по-рано...Да не би резервата да му е голяма? Възможен ли е преразход и от къде може да идва проблема и евентуално къде мога да го прегледам за въпросния проблем

    #2
    Re: Бравото не ме слуша...

    bscsystem написа:
    Здравейте, купих си сега фиат браво 1.4 12v , до тука добре радвам му се адски много, но ! Възможно ли е да харчи 10/100 извънградско ? Колко трябва да харчи такова браво по скоро ми е въпроса.. защото със 25лв минавам 90/100км. и святкам, че и много по-рано...Да не би резервата да му е голяма? Възможен ли е преразход и от къде може да идва проблема и евентуално къде мога да го прегледам за въпросния проблем
    възможно е да харчи 10 на сто извън града но не е нормално :D според мен начина ти на засичане не е точен най добре пълниш догоре/когато имаш възможност/ караш и после пак до горе и смяташ /за предпочитане на същата колонка
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      10/100 бензин е много, но имай предвид, че и засичането по този метод не е много точен.
      BRAVA 1,4 12V
      Nissan Navara

      Коментар


        #4
        7 литра ти е резервата. И на мен ми гори 10, но в града Извън града пада на 6/100.С една резерва спокойно можеш да минеш 100км извън града.Иди на диагностика.
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          Справка колко трябва да харчи!http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2729.html
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Бензиномера лъже и докато спи.Възможно е това да е проблема. Провери го, както казва колегата по-горе: налей догоре, мини 100км и отново налей.На мен един път за 100км стрелката стигна до дъното от четвърт резервоар. След като малко се повози в София и мина през 10-15-1500 дупки станах свидетел на чудо: с движението и работата на двигателя горивото в резервоара започна да се покачва За сега ми се е случило веднъж, но знам че се среща често.Това се получава, когато стои дълго на празен или почти празен резервоар. Износват се някои елементи - търкат се (така съм чел).При мен е станало друго. Сондата е потънала - така си го обяснявам...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Благодаря Ви, толкова си е явно 9/10 на 100 и това, че резервата ми е 7литра(рез.) беше полезно мерси!
              rustson написа:
              Справка колко трябва да харчи!http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/2729.html
              "Максимальная скорость 170 км/ч" с това несъм съгласена на снимката таблото на браво, коя година е такова? моито е 98 и е много по дървено деам...

              Коментар


                #8
                Термостат.Вярвай ми.Успех :D

                Коментар

                Working...
                X