Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не излязло решение за АКТ (КАТ)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не излязло решение за АКТ (КАТ)

    Преди 4 месеца някаде на 16 декември ме спряха в Казанлък и ми зеха талона , поради тва ,че служебната кола няма винетка ... Ходя вече четвърти месец да търся в Д-град талона си да ли е дошал и дали има решение глоба тва нва ... Там пустите 300 лева ... да си ги платя и да си го взема ама няма никой ... викат ми някои от там идвам след 6-7 месеца ... Е до тогава не губи ли давност то АКТ ... Попринцип е за 1 месец ... В Бургас и Стара Загора са ме мотали с по 3 месеца но решението с талона идва ... Тука 4 месец и няма никои ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Не бързай има време.При сегашните комуникации и транспорт с конски впряг е така.Ще пристигнат скоро не се притеснявай ако са престояли на бюрото на единия после на другия и третия така става.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ако до 6 месеца не пристигне, акта губи сила. Само че сигурно ще го пратят в последния момент. Това е така, за да ни покажат къде ни е мястото и колко сме нищожни.
      Palio Weekend 1.7 TD

      Коментар


        #4
        Re: Не излязло решение за АКТ (КАТ)

        Fiat_Punto11 написа:
        Преди 4 месеца някаде на 16 декември ме спряха в Казанлък и ми зеха талона , поради тва ,че служебната кола няма винетка ... Ходя вече четвърти месец да търся в Д-град талона си да ли е дошал и дали има решение глоба тва нва ... Там пустите 300 лева ... да си ги платя и да си го взема ама няма никой ... викат ми някои от там идвам след 6-7 месеца ... Е до тогава не губи ли давност то АКТ ... Попринцип е за 1 месец ... В Бургас и Стара Загора са ме мотали с по 3 месеца но решението с талона идва ... Тука 4 месец и няма никои ...
        Аз имах акт за същото нещо, на същото място :D и около 4,5,6 месеца ме мотаха в Старозагорския КАТ. Моя беше 100лв. Попитах ги защо го няма, те ми отговориха "ние какво да направим" (смислен отговор), аз им казах да не пишат актове като немогат да ги издават. Аз бях в софия и трябваше всеки месец да се врущам до Стз да ми го презаверяват (все едно съм на пробация). А един приятел имаше АКТ и пак в СТЗ и около година го мотаха ама не му го простиха !!!Но все пак успех и дано отмине или поне да е по -леко.
        mail: v.i.petkov@mail.bg
        0888 445 776

        Коментар


          #5
          На мен ми писаха акт за не носене на ГО ,след като представих валидна такава ми върнаха талона на колата и си зачаках постановлението...Актът е написан на 09.01.2011...Преди седмица един униформен ми донесе постановлението у нас...
          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

          Коментар


            #6
            Над 6 месеца пускаш молба до шефа на КАТ да ти се анулира акта. Длъжни са да го анулират. Това че се правят на луди....
            Palio Weekend 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Бе то за 10 лева не си струва ходенето...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                Predatorsi написа:
                Бе то за 10 лева не си струва ходенето...
                Хах колега твоите са едва 10, ама моите 100, камоли на колегата който пусна темата- 300 си заслужава да пуснеш молба. Това е добра идея и благодаря за нея.
                mail: v.i.petkov@mail.bg
                0888 445 776

                Коментар


                  #9
                  serge написа:
                  Над 6 месеца пускаш молба до шефа на КАТ да ти се анулира акта. Длъжни са да го анулират. Това че се правят на луди....
                  Не заблуждавайте човека,тия шест месеца са ако не е издадено НП, а не не получено.
                  Да попиташ може да бъде моментен срам, но да не попиташ и да останеш невеж, е доживотен срам.
                  Brava 1.4 12V SX

                  Коментар


                    #10
                    колега тук ( http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=61&t=57947 ) има доста инфо можеш да погледнеш

                    Коментар

                    Working...
                    X