Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фарове на депо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фарове на депо

    колеги някои има ли наблюдение върху дарове с лупа на DEPO за мареа на мен ми хареса как светят някои имал ли е такива да каже мнение се пак валеото е на 10 години минимум с изгорели рефлектори а депото с отстъпката ми идват по евтини от валео

    #2
    рециклирай лупите, мани тия депота
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      пълни боклуцинито светят, нито подлежат на регулиране повече от 1-2 пъти
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Аз на Типо-то съм с Депо и светят доста добре ,но наистина доста трудно се регулират...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          един приател е на голф 3 с депо и светят супер а за оригиналните на валео на 10 години за същите пари пък и да ги рециклирам малко не ми се връзва

          Коментар


            #6
            Аз имах един Депо, и беше много зле. Не можеше да фокусира лъча, и правеше много размазано петно отпред. Като блъснах колата, с голямо удоволствие го изхвърлих, и взех два Валео от колега от форума. Не съм ги рециклирал.

            Коментар


              #7
              Като сменях рефлекторите с лупи единият мо се падна Депо но ги взех почети без пари и нямах избор от среща се вижда да свети добре но като го изключих и разлика нямаше затова от него ползвам само стъклото.С две думи пълна боза.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                А защо се налага това рециклиране? И друго нещо- гледам обявите за коли на части и като пуснат някоя мариика и народа се избие кой ще вземе фаровете- по 70-80 лв парчето пък после ги рециклират, хромират..... Когато аз ги сменях отидох при ИТАЛИАНЕЦА и питах за комплект фарове от мареа. Двата Valeo бяха окомплектовани с моторчетата,буксите,крушките и бяха производство 2001 г и най важното бяха в отлично състояние без нужда от рециклираници :D Цената им беше 110 лв двата
                Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                Коментар


                  #9
                  Аз не съм рециклирал но паднах на запазени фарове ако намериш които не са с изгорели рефлектори си късметлия.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Е то на прожекторните (с лупи) е малко трудно да се разбере дали са опечени .
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      На едни авер сложихме лупи депо на бравото,след като покара няколко вечери вече съжаляваше.Много трудно се регулират,а в някой случаи не подлежат и на реглаж.Осветеността на пътя изобщо не е като на Валео-то.Вземи си Валео и си ги рециклирай,намери Geraka той се занимава с това.Справя се повече от перфектно,взимал съм фарове от него и съм много доволен.
                      Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                      KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                      Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                      Коментар


                        #12
                        да определено се отказах от DEPO преди няколко дни

                        Коментар

                        Working...
                        X