Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпросчета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Няколко въпросчета

    Здравейте фенове на италянските автомобили.Един приятел има фиат типо 1.6ми и не може да разбере къде се намира филтъра на купето (предполагам, че има защото има климатик).А сега и едно питане за ланчия делта 2. След като ми се запали колата братовчед ми си даде неговата ланчия, за да мога да се придвижвам и ми се ще да оправя едно нещо което много ме дразни в нея, левия мигач е пълен с вода. Опитах се да го сваля, но след като развъртях единственото винтче стъклото на мигача само се разхлаби,но не можеше да се извади. Как да сваля мигача или само стъклото за да махна водата?

    #2
    Mitko написа:
    Свали платмасата под стъклото. Тази от която излизат рамената на чистачките. Филтъра е под нея
    Благодаря за бързия отговор

    Коментар


      #3
      Re: Няколко въпросчета

      VUTE написа:
      А сега и едно итане за ланчия делта 2. След като ми се запали колата братовчед ми си даде неговата ланчия, за да мога да се придвижвам и ми се ще да оправя едно нещо което много ме дразни в нея, левия мигач е пълен с вода. Опитах се да го сваля, но след като развъртях единственото винче стъклото на мигача само се разхлаби,но не можеше да се извади. Как да сваля мигача или само стъклото за да махна водата?
      Ти хубаво си свалил винтчето.Сега бръкни зад бронята и избутай смело мигача напред.Той се държи от едната страна на винтче, а от другата на щипка.Става и с отверка отвън, но действай внимателно, ако избереш този вариант, за да не повредиш боята или пластмасата.И сложи парче плат на отверката ( на върха и ).Успех! :P
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Re: Няколко въпросчета

        Слав написа:
        Ти хубаво си свалил винтчето.Сега бръкни зад бронята и избутай смело мигача напред.Той се държи от едната страна на винтче, а от другата на щипка.Става и с отверка отвън, но действай внимателно, ако избереш този вариант, за да не повредиш боята или пластмасата.И сложи парче плат на отверката ( на върха и ).Успех! :P
        Хиляди благодарности. Много ми помогна

        Коментар

        Working...
        X