Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ел.стъкла-проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ел.стъкла-проблем

    Знае ли някой къде се намира блока за управление на задните ел.стъкла и шибедаха на Темпра?Защото лявото остана свалено и се наложи да го вдигам по най-трудния начин
    Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

    #2
    Задни ел.

    Май че до...РЪЧНАТА
    Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

    КУПУВАМ: Теглич за Темпра
    КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
    КУПУВАМ: Спортен волан

    http://www.tempra-clube.hit.bg
    http://www.tempras.myfreebb.com

    Коментар


      #3
      Благодаря ти,но това до ръчната са само бутони за управление.Някой друг сеща ли се нещо друго?
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        Или е в конзолата до ръчната или е някъде под задната седалка

        Коментар


          #5
          Бутони

          lu40 написа:
          Благодаря ти,но това до ръчната са само бутони за управление.Някой друг сеща ли се нещо друго?
          Е бутоните не ти ли работят
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
          КУПУВАМ: Спортен волан

          http://www.tempra-clube.hit.bg
          http://www.tempras.myfreebb.com

          Коментар


            #6
            el.stykla

            Моята е само предни ел.стъкла , но блока едва ли се намира на друго място.Трябва да се свали часта на таблото на бушоните - над левия крак. Електрониката е една пласмасова кутия вляво от бушоните, закрепена с два болта. При италянеца в София втора употреба е 20 лв.
            tempra 2.0i.e.

            Коментар


              #7
              Eл.стъкла

              Благодаря,Uho,само там не се бях сетил да погледна.Иначе този блок до лявото коляно е само за предните стъкла.Когато стъклото ми остана в средата свалих тапицерията,оголих захранващите кабели на двигателя и с дълъг проводник подадох напрежение от акумулатора.Така вдигнах стъклото.Вероятно тогава съм изгорил предпазителите.Още утре ще проверя под задната седалка.
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар


                #8
                re:

                доколкото си спомням електрониката за шибедаха е някъде под пулта за управление
                tempra 2.0i.e.

                Коментар


                  #9
                  Ел.стъкла

                  Наистина се оказа,че блока за управление на задните стъкла е под задната седалка.Една от пистите се беше вдигнала от платката и прекъснала.Сложих един мост и утре ще видя дали ремонта е успешен.
                  Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                  Коментар


                    #10
                    успех

                    дано да е от това. На мен беше изгоряло чипчето за управление
                    tempra 2.0i.e.

                    Коментар


                      #11
                      Здравеите, при мен се случи същото нещо само че с предните стъкла. Цялото купе се напълни с дим и спряха стъклата. Ремонта е следния или се сменя ИС l9324 която не се намира в магазините или поне аз не намерих или кабелите на ел.стъклата се запояват на мястото на ИС като се през тях да минава управляващото напрежение за контакторите, ако някои се интересува мога да го напиша по подробно
                      FIAT
                      Tempra 1.6 i.e cat

                      Коментар


                        #12
                        За да не отварям нова тема искам да попитам има ли някакъв "чалъм" да се вдигат и свалят прозорците ако не си на контакт при вас така ли е? Не знам ама много се дразня като всеки път като трябва да вдигм или свалям прозореца трябва да въртя ключът
                        Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
                        Lancia Dedra 1.6 91г.

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            mariobg написа:
                            Да на Ланчия Дедра, отваряш си вратата и си натискаш копчето и си готов. Ключовете може да са където си искаш. Пробвай...
                            на типо/темпра също е така значи и на мареата
                            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                            UNO 1.0 FIRE

                            Коментар


                              #15
                              ама на Браво не е така трябва контакт
                              ex Fiat Bravo GT

                              Коментар

                              Working...
                              X