Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Подлакътник за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    veskobravo написа:
    m.malamov написа:
    batproho написа:
    Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
    Еми това и реших да направя утре ще си взимам от Мареа само с монтажа нз как ще се оправя малко помощ някой дали ще може да окаже ???
    хич не е трудно ще се справиш,като свалиш твоята конзола ще ти стане яснокак да поставиш и тази от Мареата.Може да имаш проблем с топката на скоростния лост (по принцип се вади с яко дърпане на горе)ще трябва и с някакви тръби да отведеш въздуха от парното назад по въздуховода на конзолата от Мареа.Аз го направих с гофрирани тръби (газаджийте ги имат)Успех!
    Мерси колега ще стане няма къде да ходи !!
    Поздрави,
    Мартин Маламов
    Mobile: +359 885 602958
    Office: +359 988 300319

    Коментар


      #17
      Просто гледай подлакатника да е с въздуховодите а не да са ги свалили предварително
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #18
        S_BANKOV написа:
        Просто гледай подлакатника да е с въздуховодите а не да са ги свалили предварително
        До колкото си спомням въздуховодите от мареата не пасваха на бравото,имаше нещо такова,но не мога да се сетя точно каква беше разликата.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #19
          Момци не говорете на изуст.Въздоуховодите от мареата стават но има няколко нешща които се преработватНа мареата има 2 тръби които отиват под предна лява и предна дясна седалка и завършват с едни декоративни пластмаси. Те са за да духат в краката.За да паснат трябва да се изреже мокета за да влезнат пластмасите под седалката и се подрязва мокета от страни на ск. лостИма и трета тръба която върви до задната част на подлакътника само , че за да ползвате опцията трябва кутията на парното да се разпробие на мястото както не на мареата.Кутиите на Мареа ,Брава и Браво са идентични разликата е , че този отвор на брава и браво не е разпробит фабрично.За цялата процедура ще трябва да се свалят и крепежните стойки от Мареата

          Коментар


            #20
            В случая аз сложих само отпред в краката да духа, допълнителната тръба за отзад направо я изхвърлих. И без това обикновено отзад никой не сяда, така че...
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #21
              то и да сяда, толкова духа през нея.. аз нищо не съм слагал, направо си сложих подлакътника без никакви въздуховоди, и доста добре духа в краката ми, и в краката на пасажера до мен

              Коментар


                #22
                m.malamov написа:
                batproho написа:
                Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
                Еми това и реших да направя утре ще си взимам от Мареа само с монтажа нз как ще се оправя малко помощ някой дали ще може да окаже ???
                http://www.bravo-guide.co.uk/mod-a-bravo.htm#console
                Brava 1.9 JTD 100, 2001

                Коментар


                  #23
                  Аз съм вече над година с третия подлакътник от първия пост. Само дето още на втория ден се счупи фабричната поставка и трябваше да се побългарява. Махнах всичко ненужно от подлакътника като му оставих само "пантата" отдолу и стърчащият край вкарах през пепелника в конзолата. Изрязах малко, за да пасне и отгоре навих няколко видии. След това поизрязах и пластмасите на пепелника и се събира и той заедно с основата на подлакътника.
                  In JTD I believe, in Nm I trust !

                  Коментар


                    #24
                    Ето как стой не е кой знае какво но е по удобен от оригиналния нагласяш го според пъста и прикючваш.
                    Прикачени файлове
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #25
                      Е те такваз грозотия няма да търпя и 1 минута в колата пък нека оригиналния да не ми е удобен

                      Коментар


                        #26
                        Преди две седмици я правих тая операция. Ако искаш някоя вечер след 18ч. или уЙикенда ела до Овча Купел и ще го сложим тоя подлакътник. Наистина отнема не повече от 30мин..
                        Manowar - Татко
                        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                        Коментар


                          #27
                          pioneer 306c написа:
                          Е те такваз грозотия няма да търпя и 1 минута в колата пък нека оригиналния да не ми е удобен
                          +1 :D по-’убаво от оригиналното нЕма :D
                          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                          Коментар

                          Working...
                          X