Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за Подлакътник за Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за Подлакътник за Fiat Bravo

    Здравейте колеги от скоро си взех Bravo 1.9 JTD като цяло ми харесва количката но имаше само едно радио и ми се иска малко да я вкарам в ред. Искам да си взема подлакътник , не е задължително да е първа класа може и нещо по обикновенно и за по малко пари разбирасе. Много ще съм благодарен ако някой може да ме посъветва нещо аз видях няколко варианта евтини и горе долу читави но си нямам на идея има ли вариант за монтаж на тези подлакътници ??? http://panaauto.net/bg/-podlakutnici...dlakytnik.html
    Поздрави,
    Мартин Маламов
    Mobile: +359 885 602958
    Office: +359 988 300319

    #2
    защо не си потърсиш оригинален от фиат мареа...нека по-компетентните кажат,но мисля,че пасват идеално ,а може да го сложиш направо с въздуховодите под него за отзад.
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #3
      paralesa написа:
      защо не си потърсиш оригинален от фиат мареа...нека по-компетентните кажат,но мисля,че пасват идеално ,а може да го сложиш направо с въздуховодите под него за отзад.
      Четох някъде по темите и видях че от мареа става по сложно а и цената е по голяма. Ако може нещо такова да взема до 20 - 30 лв. и да може да се сложи, мерси все пак
      Поздрави,
      Мартин Маламов
      Mobile: +359 885 602958
      Office: +359 988 300319

      Коментар


        #4
        m.malamov написа:
        paralesa написа:
        защо не си потърсиш оригинален от фиат мареа...нека по-компетентните кажат,но мисля,че пасват идеално ,а може да го сложиш направо с въздуховодите под него за отзад.
        Четох някъде по темите и видях че от мареа става по сложно а и цената е по голяма. Ако може нещо такова да взема до 20 - 30 лв. и да може да се сложи, мерси все пак
        Въобще не е сложно. Аз го монтирах за около 30 минути. Може да си намериш подлакътник от Мареа за 30-тина лева, стига да имаш желание да търсиш
        Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

        Коментар


          #5
          Stefanaki написа:
          m.malamov написа:
          paralesa написа:
          защо не си потърсиш оригинален от фиат мареа...нека по-компетентните кажат,но мисля,че пасват идеално ,а може да го сложиш направо с въздуховодите под него за отзад.
          Четох някъде по темите и видях че от мареа става по сложно а и цената е по голяма. Ако може нещо такова да взема до 20 - 30 лв. и да може да се сложи, мерси все пак
          Въобще не е сложно. Аз го монтирах за около 30 минути. Може да си намериш подлакътник от Мареа за 30-тина лева, стига да имаш желание да търсиш
          +1 По-миналата година монтирахме на един приятел на Бравото,не е сложно.Вземаш цялата средна конзола и сменяш,не е голяма философия.Ако не се лъжа малко ще видиш зор с ръчната,но малко ще я отпуснеш за да влезе после ще си я натегнеш пак.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            ivailo rachev написа:
            Stefanaki написа:
            m.malamov написа:
            paralesa написа:
            защо не си потърсиш оригинален от фиат мареа...нека по-компетентните кажат,но мисля,че пасват идеално ,а може да го сложиш направо с въздуховодите под него за отзад.
            Четох някъде по темите и видях че от мареа става по сложно а и цената е по голяма. Ако може нещо такова да взема до 20 - 30 лв. и да може да се сложи, мерси все пак
            Въобще не е сложно. Аз го монтирах за около 30 минути. Може да си намериш подлакътник от Мареа за 30-тина лева, стига да имаш желание да търсиш
            +1 По-миналата година монтирахме на един приятел на Бравото,не е сложно.Вземаш цялата средна конзола и сменяш,не е голяма философия.Ако не се лъжа малко ще видиш зор с ръчната,но малко ще я отпуснеш за да влезе после ще си я натегнеш пак.
            Ок много ви благодаря за съветите ще потърся подлакътник от мареа в случай че намеря, колко и глупаво да прозвучи на идея си нямам как се сменя цялата конзола ще пиша във форума ако може някой да ми помогне да го сменим ще почерпя обещавам !! Мерси още веднъж.
            Поздрави,
            Мартин Маламов
            Mobile: +359 885 602958
            Office: +359 988 300319

            Коментар


              #7
              Ако беше в Габрово щях да помогна с удоволствие.Иначе не е голяма философия.Цялата конзола имам в предвид отпред пред скоростния лост нали има място да си сложиш нещо,там има една гума махаш я и под нея има болт,другите са отстрани под таблото някъде,но вече не помня всичко.Нека каже някой колега,който има спомен.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                като намериш ела да ти го монтирам, ще бъде добре да намериш една шайба от нагревател за бойлер 3 киловата

                Коментар


                  #9
                  nedialk00 написа:
                  като намериш ела да ти го монтирам, ще бъде добре да намериш една шайба от нагревател за бойлер 3 киловата
                  Супер дано да се намери Нещо
                  Поздрави,
                  Мартин Маламов
                  Mobile: +359 885 602958
                  Office: +359 988 300319

                  Коментар


                    #10
                    Аз имам монтиран като втория линк който си дал мога да ти пусна снимки ако искаш да видиш как стои .3 години го ползвам.
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      [quote="dani389"]Аз имам монтиран като втория линк който си дал мога да ти пусна снимки ако искаш да видиш как стои .3 години го ползвам.[/quotДа колега може да качиш снимки да видя как стои много ще съм благодарен и да кажеш какво представлява монтажа ?
                      Поздрави,
                      Мартин Маламов
                      Mobile: +359 885 602958
                      Office: +359 988 300319

                      Коментар


                        #12
                        Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          batproho написа:
                          Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
                          Еми това и реших да направя утре ще си взимам от Мареа само с монтажа нз как ще се оправя малко помощ някой дали ще може да окаже ???
                          Поздрави,
                          Мартин Маламов
                          Mobile: +359 885 602958
                          Office: +359 988 300319

                          Коментар


                            #14
                            m.malamov написа:
                            batproho написа:
                            Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
                            Еми това и реших да направя утре ще си взимам от Мареа само с монтажа нз как ще се оправя малко помощ някой дали ще може да окаже ???
                            хич не е трудно ще се справиш,като свалиш твоята конзола ще ти стане яснокак да поставиш и тази от Мареата.Може да имаш проблем с топката на скоростния лост (по принцип се вади с яко дърпане на горе)ще трябва и с някакви тръби да отведеш въздуха от парното назад по въздуховода на конзолата от Мареа.Аз го направих с гофрирани тръби (газаджийте ги имат)Успех!
                            FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                            Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                            Коментар


                              #15
                              veskobravo написа:
                              m.malamov написа:
                              batproho написа:
                              Колега, намери си средната конзола с подлакътника от МАРЕА и не се занимавай с глупости.
                              Еми това и реших да направя утре ще си взимам от Мареа само с монтажа нз как ще се оправя малко помощ някой дали ще може да окаже ???
                              хич не е трудно ще се справиш,като свалиш твоята конзола ще ти стане яснокак да поставиш и тази от Мареата.Може да имаш проблем с топката на скоростния лост (по принцип се вади с яко дърпане на горе)ще трябва и с някакви тръби да отведеш въздуха от парното назад по въздуховода на конзолата от Мареа.Аз го направих с гофрирани тръби (газаджийте ги имат)Успех!
                              Мерси колега ще стане няма къде да ходи !!
                              Поздрави,
                              Мартин Маламов
                              Mobile: +359 885 602958
                              Office: +359 988 300319

                              Коментар

                              Working...
                              X