Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви накладки да си сложа и къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви накладки да си сложа и къде?

    Предните накладки вече заминаха. Какви ще ми препоръчате да си сложа и къде? Колата ми е Браво 1,8 ГТ. мерси

    #2
    С "Ате" ще си доста доволен. Може да ги намериш на бул. България срещу Билла, на самото кръстовище по посока Бояна има един сервиз. Там звънях преди време и ги имаха и на добра цена - около 60-70

    Коментар


      #3
      да се вместя и аз.Накладки за опел корса, може ли някой да ми препоръча?

      Коментар


        #4
        избор на накладки има и то изкл голям но ако искаш най доброто АТЕ или ТЕХТАR - цените са около 60-70лв както каза колегата по горе :D
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          В Т&Н ми предлагат накладки Пермасус дали са добри 45 лева са.

          Коментар


            #6
            mitkomar написа:
            В Т&Н ми предлагат накладки Пермасус дали са добри 45 лева са.
            Определено ДА Меки са и няма да скапат диска. Колата спира много добре, без да свирят Карах Алфа-та с такива и сега на ФИАТ-а сложих и съм доста доволен
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Mindzu написа:
              да се вместя и аз.Накладки за опел корса, може ли някой да ми препоръча?
              Ще питам един приятел, който кара Корса и ще пиша
              Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
              Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
              Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
              Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

              Търси се..

              Коментар


                #8
                може да се окажа малко офф, но може и да съм малко полезен- темпрата ми хич не спираше допреди 2 седмици. педала много долу, трябва да натисна с всичка сила направо се запъвам в седалката и с цялата си тежест се набирам на спирачките, за да завлачи колелата. смених спирачна помпа хем и профилактично, натягах отзад онези глупости дето обират износването/предните що-годе хващаха, задните обаче хич/, смених накрая и кантарчето, обаче ефекта е никакъв. колата все така не спира. отзад накладките чисто нови така си я взех, отпред пак доста нови. стигнах до извода, че няма какво друго освен накладките да са смотани. наковах си феродо /в гаража имам от доста годинки и е едно червено/ и няма такова спиране. може да е произведено 1968/има печат/ обаче в момента колата спира като звяр, мисля само как да сменя и другите ментаци отпред. пазара е пълен с боклуци
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  е малко реклама ама.......аз поръчах от Хит-ко, много съм доволен, хем не обикалях по-магазините, хем ми ги доставиха до вратата на офиса, и само станах да ги платя на куриера, освен това съм спокоен че са добри, както и си е, много съм доволен, колата си кове, както си беше., а и цената с куриера се оказа по ниска от тези които се продават тука, понеже брат ми си взе от Варна а те неговите са същите като моите, само дето той изрушка варна докато си намери и да са на добра цена де, че то магазини мноооого
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    Fire 999 написа:
                    Mindzu написа:
                    да се вместя и аз.Накладки за опел корса, може ли някой да ми препоръча?
                    Ще питам един приятел, който кара Корса и ще пиша
                    Предварително благодаря!

                    Коментар


                      #11
                      Mindzu написа:
                      да се вместя и аз.Накладки за опел корса, може ли някой да ми препоръча?
                      Така вече имам отговор на въпроса ти. Моя приятел ми каза, за Корсата добри накладки са ,той кара с такива и досега не е имал проблеми с тях.
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        #12
                        Fire 999 написа:
                        Mindzu написа:
                        да се вместя и аз.Накладки за опел корса, може ли някой да ми препоръча?
                        Така вече имам отговор на въпроса ти. Моя приятел ми каза, за Корсата добри накладки са ,той кара с такива и досега не е имал проблеми с тях.
                        На Бравата ми бяха такива.Перфектни са.

                        Коментар


                          #13
                          Мерси!

                          Коментар


                            #14
                            Mindzu написа:
                            Мерси!
                            Колежке,още една алтернатива,отиди при stenli,съграждани сте,човека е много печен...и е от клуба FIAT.
                            Ex. Grande Punto Driver

                            Коментар


                              #15
                              Аз ходих при него, още при покупката на колата. Но питам да знам като марка какви да си купя, а после при него да ги смени

                              Коментар

                              Working...
                              X