Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И аз да се похваля с първият ми Фиат .....Мареа!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз да се похваля с първият ми Фиат .....Мареа!

    Ами какво да ви кажа...гледах, четох, проучвах и накрая я взех!Мареа Седан 2.4 TD.Сега всички колеги могат да дават съвети!Иначе колата е много яка!Скоро ще има и снимки!
    Fiat Marea 2.4 TD

    #2
    честитка със здраве да си я караш и много да те слуша
    ко да направя човек....не работи

    Коментар


      #3
      Честито и от мен Да си я караш със здраве и да не съм те видел да я правиш

      Коментар


        #4
        Аре със здраве да си я караш и само газ до ламарината.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Коя година е?
          Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
          Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Със здраве да си я караш и без аварийно.
            Fiat Marea 1.8 16 V

            Коментар


              #7
              Браво колега, точно се чудих къде се изгуби, а ти бил за кола.Ами нека да ти е честита! Без аварионо шофиране! Иначе предполагам ти си знаеш за консумативите: ремъци, филтри, течности и т.н. Диагностика щом е дизелов двигател си направи задължително,че аз имах много грозна случка. Не направих диагностика и съм карам без въздухомер. Иначе се радвам,че колата върви. Да, ама не. Преди месец ходих при hit-ko, и се оказа,че въздухомера си бачка, но някой е откачил буксата и той заради това не е работил. Така,че огледай и кабелите,че може при транспортирането нещо да се откачило.Иначе 2,4 си е супер. Перфектен избор.

              Коментар


                #8
                айде честито да направим един малък форум Мареа-бг.ком )))със здраве да си я караш доходно и безаварийно

                Коментар


                  #9
                  И от мен ЧЕСТОТО !!!И аз съм с Мареа . И това , което ти казва edgecrusher да не пипаш за щало и нещяло е вярно да знаеш. Аз като бивш "лададжия" тръгнах да оправям задните спирачки , че хич ги нямаше и разпрах маншона на цилиндърчето. И нали се сещаш, че само маншом няма откъде да си купя, та нов цил."КАРАЙ ШОФЬОРЕ" и това е !!!
                  Fiat Marea 1.8i

                  Коментар

                  Working...
                  X