Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къде е плюса на вентилатора за климатика/парното

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къде е плюса на вентилатора за климатика/парното

    вчера писах, че не ми работи вентилатора на парното. оказа се, че не отива плюса до него. когато подадох от запалката си заработи нормално със регулиране на степените. та въпроса ми е откъде мога да проследя плюсовия кабел, при мен е червен на цвят и не е от най-тънките. отпред при двигателя има някакви кутии дали не е там. ще съм благодарен на всеки който ми помогне със познанията си. иначе ще трябва да го побългарявам.
    TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

    #2
    Логично е да тръгва от кутията с предпазители Ти каза, че си го проверил, но я пак виж дали си проверил този който трябва
    no pain no pain

    Коментар


      #3
      я виж отпред при радиатора като погледнеш отпред,отлявата страна дали имаш една кутийка закрепена на него,ако имаш я отвори и виж дали има релета и бушони

      Коментар


        #4
        проблема е решен. оказа се че има и един предпазител и едно реле в двигателния отсек посредата пред челното стъкло, под един доста голям черен капак. там е и релето и предпазителя и за бензиновата помпа. смених предпазителя, 25 ампера, и тока си дойде. това е. сега работи. надявам се да няма други проблеми.
        TEMPRA 2.0 i.e. SW Suite 159A6046

        Коментар


          #5
          и аз това имах предвид но явно на темпрата е отзад,на типото седи до радиатора

          Коментар

          Working...
          X